Kamarádit se se současnou manželkou svého ex? U Kornových to jde!

Rodina Jiřího Korna je opravdu hodně benevolentní. | foto: Profimedia.cz

V některých rodinách, když se manželé rozvedou, nemohou si přijít na jméno, hází na sebe špínu a nejradši by se zabili. Ale takové vyhrocené vztahy nehledejte v rodině zpěváka Jiřího Korna (69). Dokonce jeho o pětadvacet let mladší manželka Renata dobře vychází s jeho expartnerkou Kateřinou Kornovou (51). Jak je takový trojúhelník vůbec možný?

Zpěvák Jiří Korn se velmi nerad baví o svém soukromí. Když se ho někdo zeptá na milostný život, buď neodpoví, nebo je velmi strohý. Zato je sdílnější jeho exmanželka Kateřina Kornová, která poodhalila, jak to v jejich velké rodině chodí.

„My jsme s Jirkou už dlouho kamarádi. Není mezi námi nějaká zášť. Nevidím důvod, proč by měla. Máme spolu dvě skvělé děti, chceme jim jít příkladem, proto se chováme jako dva dospělí lidé, kteří se mají stále rádi,“ rozpovídala se o rodinných vztazích Kornová.

Té dokonce ani nevadilo to, že se otec jejích dětí znovu oženil, i když neustále tvrdil, že Katka byla jeho poslední ženou. Dokonce mu to bývalá modelka přála.

„Já jsem ráda, že je Jirka šťastný. Když ho děti vidí šťastného, tak jsou pak spokojeny i ony, takže to má na nás celkově hezký vliv. A jeho nová manželka mi vůbec nevadí, není to žádná sokyně v lásce, jak se psalo, asi bychom mohly být i kamarádky,“ dodala Kateřina.

Ta by dokonce neměla problém jít jim na tajnou svatbu, která minulý rok proběhla. Už dávno k Jirkovi žádnou partnerskou lásku necítí.

„Kdyby mě pozvali, tak bych klidně i přišla. Ale oni se to rozhodli mít malé a tajné, co by tam pak dělala exmanželka, to by bylo asi dost divné,“ smála se bývalá sexbomba, která je momentálně sama.

Ale nestěžuje si. Zatímco její exmanžel prožívá milostné štěstí, ona stále na toho osudového muže čeká. Není to ale žádná chudinka, která by doma seděla na zadku. Chodí do společnosti, baví se a lásce je naprosto otevřená.

Komentáře