jít naiDNES.cz

Kaira se konečně oklepala z rozvodu! Jsem šťastná, prozradila Expresu

Kaiře to na luxusní párty neuvěřitelně slušelo. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Krásná herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (44) nemohla chybět na jedné z největších párty na filmovém festivalu. Do Varů přijela sice jen na otočku, ale zato se vší pompou a dokonale upravena. Stojí za její skvělou náladou a úsměvem na rtech nová láska?

Známá herečka Kateřina Kaira Hrachovcová neprožívala zrovna nejlepší období. Před rokem se jí rozpadlo manželství s veterinářem Janem Herčíkem (61), který ji vyměnil za jinou ženu. Dlouho se z té životní rány dostávala, i když se snažila nedávat na sobě nic znát.

Vypadá to ale, že po roce už necítí žádnou zášť a konečně by mohla jít dál. Sama přiznává, že je teď se svým životem spokojená a nic by neměnila.

„Ano, jsem šťastná,“ prozradila Expresu na luxusní párty v hotelu Imperial, kam přijala pozvání s dalšími celebritami. A Kateřina vedle nich vynikala. Nejen dokonalou postavou, ale i nehranou radostí ze života.

„Nemám si na co stěžovat. Přijela jsem se podívat do Varů sice jen na otočku, to kvůli práci, ale mám se fajn. Hraju, což mě naplňuje. Nenudím se,“ smála se Kaira, která byla jako vždy dokonale sladěna. 

Bohužel hned druhý den pospíchala zpět do Prahy, aby nezklamala fanoušky a odehrála nasmlouvaná představení. Takže si to ve Varech moc neužila, ale pozdravila alespoň své známé a kolegy, na které jinak nemá čas.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat