jít naiDNES.cz

Hrachovcová pustila emoce z uzdy. Jak okomentovala rozvod s veterinářem?

Kateřina Hrachovcová pustila emoce z uzdy. | foto: Profimedia.cz

Snažila se zachovat tvář, ale přemohly ji emoce. Kateřina Kaira Hrachovcová, kterou kvůli nové partnerce opustil manžel Jan Herčík, pustila svůj dlouho utlačovaný hněv z uzdy. A její slova si renomovaný veterinář, který svou novou lásku svedl stejným způsobem jako před lety oblíbenou herečku, za rámeček nedá!

Když vyšlo najevo, že je manželství Kateřiny Hrachovcové a jejího stále ještě manžela Jana Herčíka v troskách, obrnila se herečka hradbou mlčení. Poté, co se ale v médiích objevily informace o tom, že si Herčík do své horoměřické vily nastěhoval účetní Veroniku, se kterou se seznámil stejně jako před mnoha lety s Hrachovcovou, a to díky péči o její čtyřnohé mazlíčky, pustila své emoce z uzdy.

„Vždycky přijde něco lepšího, i když to sakra kur*va do p*dele je a bude těžké. Ale ono to je a bude i lehké. Vždyť přece jednou jsi dole, jednou nahoře,“ napsala na svůj Instagram Kaira, z jejíchž slov je zřejmé, že se cítí být zrazená.

„Ono vůči lásce je třeba být upřímný, vůči lásce je třeba být obětavý, starostlivý, štědrý a třeba i tvrdý. Život plyne jako voda,“ dodala herečka, která opravdu neprožívá nejlepší období svého života. Tak snad brzy najde životní rovnováhu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:26 23. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  64
 • Haha
  32
 • Super
  26
 • Tvl
  24
 • Cože
  22
 • Sladký
  13
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat