jít naiDNES.cz

Celebritu nahradila účetní! Herčík si našel novou ženu stejně jako Hrachovcovou

Nová přítelkyně Jana Herčíka je sportovní účetní. | foto: koláž expres

O víkendu překvapil rozpad manželství Kateřiny Kairy Hrachovcové (43) s veterinářem Janem Herčíkem (60). Hned záhy vyšlo najevo co, nebo spíš kdo za rozchodem dvojice stojí. Uznávaný veterinář totiž znovu sbalil ženu přímo ve své ordinaci, jako tomu bylo už před čtrnácti lety s Kateřinou. Tentokrát se ale zdaleka nejedná o umělkyni.

Manželství Kateřiny Kairy Hrachovcové působilo jako z lifestylového časopisu. Zámožný a pevně usazený muž s kariérou a jeho umělecky založená Kateřina, která poslední rok oslňuje křehkou ženskostí na svém Instagramu, kam s rozmyslem vkládá stylizované fotky svého nahého těla či nákladné módní variace.

Celá tahle Kateřinina prezentace na sociálních sítích evokovala život jako v pohádce, což jí nejedna sledovatelka dávala sežrat. Kaira provokovala extravagantními módními modely, nahotinami, dokonalým vysportovaným tělem nebo mandalami s ezoterickými komentáři. Až si člověk říkal, jak asi funguje vztah racionálního veterináře a éterické Kateřiny, která se nechává unášet energiemi a pluje si na vlnách svého vnitřního vesmíru.

A pak se najednou objevily paparazzi snímky, na kterých se Herčík promenuje po boku blonďaté ženy, která budí dojem obyčejné ženy kolem čtyřicítky. Jak napsal Blesk.cz, jedná se o účetní a ekonomku sportovního klubu v Praze, která ráda sportuje a její zájmy působí podstatně přízemnějším dojmem než svět Kateřiny Hrachovcové.

Podle informací Blesku k seznámení došlo opět v soukromé veterinární ordinaci, kam nová Herčíkova přítelkyně dorazila se svými dvěma jorkšírskými teriéry. Toto setkání pak dalo vzniknout i novému vztahu mezi doktorem a paničkou a spojení bylo zřejmě tak silné, že Herčíka to stálo jeho stávající manželství s Kateřinou Hrachovcovou.

Podle Blesku už se nová přítelkyně Jana Herčíka stačila i nastěhovat do jeho sídla, které zdědil, a tak podvedené Kaiře nezbývalo než si sbalit kufry. Nezbývá než doufat, že jí spiritualita pomůže rozchod překlenout.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:01 23. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Haha
  11
 • Tvl
  11
 • Super
  10
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře