Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Brožová po smrti pejska Jordyho: Věřím, že se mi jeho duše vrátí! Zatím pečuji o další zvířata

  Herečka Kateřina Brožová (55) se neustále vyrovnává s tragickým úmrtím milovaného pejska Jordyho, který zemřel po útěku z veterinární kliniky Jaggy. Jak se hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 redakci Expresu svěřila, těžké chvíle jí pomáhají zvládnout nejen pracovní záležitosti a dcera Kateřina, ale také její další zvířecí lásky.

  Kateřina Brožová (55) má za sebou velmi bolestivé období. V polovině ledna se totiž musela vyrovnat se ztrátou milovaného psa Jordyho, kterého měla devět let.

  Přestože je celá nešťastná událost stále čerstvá a pro herečku pochopitelně i velmi citlivá, Kateřina se snaží přijít na jiné myšlenky prostřednictvím své práce i dalších zvířecích kamarádů.

  „Nejvíce mi pomáhá moje dcera, ona je mojí největší oporou a myslím, že i já její. A pomáhá mi i moje práce“ odhalila Expresu herečka, která měla před nedávnem premiéru divadelní komedie A do pyžam! od Marca Camolettiho.

  Přestože nestárnoucí blondýnku čeká pracovně velmi nabitý rok, herečka se snaží věnovat nejen své neméně půvabné dceři, ale i dalším zvířatům, které považuje za členy rodiny. Doma má totiž ještě jednoho pejska, jezevčíka Maxíka.

  Maxíkovi je 14 a půl roku, je to úžasný parťák, a to už je hodně dlouhá doba. Jsem šťastná že ho mám a že mi pomáhá v tuto chvíli to překonat. A já se zase před ním snažím nedávat tolik najevo, aby zase on nebyl příliš smutný,“ svěřila se.

  Kateřina Brožová s pejskem Maxíkem

  Kateřina je také vášnivou chovatelkou koní. „Máme také koně, já mám svého nejmilejšího, ten už s námi také hodně let, a to je také taková blízká duše,“ uvedla s tím, že zvířata na sebe nabalují lidské problémy, aniž bychom to tušili.

  „Takže když nám onemocní zvířata, většinou je to tak, že onemocní proto, že na sebe berou naše nemoci i naše splíny, stresy a trápení,“ objasnila Brožová, která před pár dny pochovala milovaného Jordyho na zahradě.

  Kateřina Brožová se svým milovaným koněm

  Asi to bude trvat ještě hodně dlouho, protože on byl člověk. Byl se mnou devět let, to je docela dlouhá doba,“ řekla v slzách Brožová a dodala, že do budoucna by si chtěla pořídit nového pejska. V současné chvíli ale o štěňátku nepřemýšlí.

  Asi je to ještě brzy, ale myslím si, že určitě do budoucna nějaká další duše přijde. A možná, že se mi vrátí duše Jordyho v jiném pejskovi,“ doufá Kateřina Brožová.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...