jít naiDNES.cz

Youtubeři jako zpěváci? Po Shopaholic Nicol se přidávají další!

Kate Rezková se vrhla do hudebního světa. | foto: Mad Baker Music

Rok 2017 se pro youtuberku Kateřinu Rezkovou stal naprosto výjimečným. Napsala knížku, namalovala nespočet obrazů a nyní dokonce natočila videoklip ke své první autorské písni Rozlétám. Ten fanouškům i sobě nadělila pod stromeček, jeho premiéru totiž naplánovala přímo na Štědrý den.

Veřejnost ji zná především jako youtuberku, v poslední době se ale nejvíce věnuje zpěvu. Pod hudebním labelem Mad Baker Music natáčí třiadvacetiletá Kateřina Rezková covery a nyní se rozhodla pustit do vlastní tvorby. Poté, co dopsala a pokřtila svou knížku, se s kamarádem a kolegou Janem Nedvědem vrhla do nahrávání písně Rozlétám, která má být stejně jako její videa na YouTube motivací pro všechny, co si nevěří nebo nevědí, co se sebou.

„Písnička je o mně. O tom, jak jsem se dlouho ztrácela a pořádně nevěděla, co chci a kam patřím. Zároveň je pro všechny zmatené duše, které se ještě hledají. Vlastně taková odpověď na to, když nevíme, kdo jsme, a že je to vlastně v pořádku, přirozené a často důležité,“ uvedla Kateřina k songu, k němuž jen pár dní před Vánoci natočila i videoklip.

„Měli jsme dva natáčecí dny s minimem spánku, takže druhý den už to bylo náročnější. Byl kolem mě ale skvělý tým, se kterým jsme se dost nasmáli, natáčení jsem si proto nakonec děsně užívala. Navíc jsme byli i na krásných lokacích, tak to byla radost,“ dodala, že tyto hezké chvíle bohužel kazila neuvěřitelně vlezlá zima.

Kateřina svou písničku na Vánoce neodhalila jen tak. Období plné dárků, rodinné pohody a odpočinku má totiž z celého roku nejraději, a protože klip natáčela v zasněžené krajině, přišlo jí to tematické.

Sama si svátky užívá v pohodlí domova se svými nejbližšími a těší se nový rok, který jí kromě nové tvorby snad přinese i přítele. „Žádného nemám. Asi se ještě někde toulá,“ uzavřela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:21 neděle 22. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  8
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
Komentáře