jít naiDNES.cz

Bratr Kate Middleton, ten třetí vzadu: Depresivní milovník psů, kterému krachují firmy

James Middleton je kopií své slavné sestry. Mezi sourozenci platí za největšího podivína. | foto: instagram

Věděli jste, že sympatická manželka prince Williama Kate Middleton (37) má mladšího bratra Jamese (32), jenž vypadá, jako by jí z oka vypadl? A věděli jste, že James je nepřekonatelným milovníkem psů, který svou čtyřnohou smečku vozí po londýnské metropoli na speciálně upraveném kole, jež připomíná trakař?

V rodině Middletonových nejsou jen krásky, které se vdávají za vlivné muže, případně budoucího krále monarchie. Do sourozenecké party Middletonových patří nejen vévodkyně Kate a její sestra Pippa, ale také nejmladší bratr James, který v době, kdy se Catherine nebo Pippa vdávaly, pobláznil nejednu britskou fanynku.

Krásný (možná dokonce i krásnější) syn Middletonových vždy dělal svým sestrám ozdobu na svatbách a při společenských událostech, ale zajímavé je, že média se o něj nikdy více nezajímala, jako by snad nebylo o co stát, přičemž jeho život tak dokonalý jako život jeho slavnějších sester určitě není.

James Middleton je považován spíše za podivína pověstného svou psí smečkou, kterou s sebou bere na vysokohorské výstupy, na jachtu i na projížďku městem. Své psí kamarády James vozí na vozíčku připevněnému k jízdnímu kolu a s pěti psy uvnitř působí v londýnské metropoli jako pěst na oko.

Tím ale výčet jeho specialit nekončí.

Přestože Middletonovi jsou boháči, jejich syn nezdědil zrovna obchodního ducha, díky němuž se rodiče Carole a Michael vypracovali mezi britskou smetánku. James to zkoušel od prodeje pekařských potřeb až k firmě Boomf na výrobu párty konfet a personalizovaných ozdob, která je aktuálně ve ztrátě tří milionů liber.

James Middleton a jeho smečka psů, kterou bere všude sebou.

James Middleton a jeho smečka psů, kterou bere všude s sebou.

V neposlední řadě je mladší bratr „holek Middletonových“ známý svými depresemi, o nichž otevřeně mluví v médiích. Jako bratr jedné z nejznámějších žen Británie je i James pod drobnohledem médií, což se rozhodl využít ve prospěch dobré věci.

O depresích poskytuje velmi otevřené rozhovory, ve kterých popisuje, jak přesně se u něj duševní choroba projevovala.

James také pracuje v charitativní organizaci Kate Middleton Heads Together. Ta se zabývá právě duševním zdravím. Jako někdo, kdo se s duševní poruchou dlouhodobě potýká, může být James v takové organizaci platný.

James Middleton je milovník vody.

James Middleton je milovníkem vody.

Kromě toho James dělá dobrovolníka v organizaci Pets As Therapy, kde se svou fenkou Ellou provádí canisterapii. Kromě Elly má ještě čtyři další psí kamarády: Inku, Zulu, Lunu a Mabel.

Nově tráví čas s francouzskou přítelkyní Alizee Thevenet, která se živí jako finanční expertka. Podle zahraničních médií je s ní James od konce loňského roku.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat