Katarína Knechtová prolomila mlčení a řekla, jak to má s Borkovcem

Není to ani týden, co médii prolítla spekulace o tom, jaký vztah spolu mají exporotkyně SuperStar Katarína Knechtová (37) a soutěžící Petr Borkovec (18). Ten totiž na svém Instagramu postoval příspěvek, v němž píše, že je do Kataríny zamilovaný, a dokonce se o krásné zpěvačce vyjádřil jako o důvodu svého života. Co na to řekla Katarína?

Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči! Jsem prostě zamilovaný! Jsi prostě úžasná! Tvůj úsměv mě vždy potěší! Já nemusím nic jiného říkat než děkuji, děkuji! Na castingu jsem nevěděl, kdo je KK, ale teď už vím, že je to ta úžasná holčička, která sedí za tím stolem a usmívá se jak sluníčko! Ty jsi důvod mého života!“ napsal Petr Borkovec na sociální síť láskyplné vyjádření a okamžitě se na něj sesypala vlna kritiků, které představa vztahu Kataríny Knechtové se soutěžícím o tolik let mladším naplňovala odporem.

Krásná porotkyně ale prolomila mlčení a ke vtahu s Borkovcem se nakonec sama vyjádřila.„My jsme se skamarádili, jsem opravdu jeho velký fanoušek. Je to pro mě typ designového hlasu. Ten se mi na Petrovi vždy líbil a myslím si, že od začátku mi na něm nějakým způsobem záleželo, protože tam měl ty problémy, které měl. Jako porotci jsme viděli, že má potenciál a potřebuje trošku nakopnout. A protože jsem byla v porotě jediná žena, tak jsem se toho ujala a vytvořili jsme si opravdu pěkný vztah. Nevylučuji, že bychom v budoucnu vyzkoušeli nějakou spolupráci,“ prozradila zpěvačka pro Pluska.sk. Rázně každopádně popírá, že by mezi ní a Petrem Borkovcem bylo něco víc než jen přátelství a profesní souznění.

Beru to všechno na bázi přátelství. Myslím si, že nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je zlatý, v kontaktu jsme i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď mám dost svých aktivit,“ uvedla Knechtová vše na pravou míru a veškeré spekulace o milostném poměru s Borkovcem tak pohřbila.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:09 17. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  161
 • Super
  37
 • Trapas
  34
 • Tvl
  24
 • Cože
  22
 • Sladký
  19
Komentáře