Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kritizovaná porotkyně ze SuperStar: Nemá štěstí na muže, co ji trápí nejvíc?

  Katarína Knechtová (37) zasedla od konce letošního února v porotě SuperStar a rozhodně nepůsobí jako puťka. Od samých začátků dokáže být drsná podobně jako obávaný Habera. Co o Kataríně (ne)víme?

  Katarína Knechtová reprezentuje jako známá zpěvačka společně s Paľem Haberou slovenskou část poroty. Co na první pohled upoutalo pozornost, byla Katarínina prořízlá pusa, na kterou jsme zvyklí u kata Habery, ale u Kataríny to bylo nečekané. Od té doby se na facebookové stránce SuperStar množí kritické komentáře na zpěvaččinu adresu a poslední Katarínin výrok byl poslední hřebíček do rakve.

  „Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ takto se Knechtová pustila do soutěžícího. Od této nešťastné věty se nevhodný výrok propíral takřka všude a Katarína na to reagovala veřejnou omluvou nejen zpěvákovi, ale i na sociálních sítích. To už bylo houby platné, protože se na ni snesla doslova palba kritiky.

  „Jediný erudovaný je tam pan Habera, ten zbytek je snůška podřadných bezcenných blbů,“ píše divák SuperStar.Sprostá poznámka. O to nechutnější, pokud ji pronesla dospělá žena. Od začátku soutěže se chová jako skutečná ‚Káča‘ a tímhle výrokem nasadila všemu korunu. Habera je sice jízlivý, drsný a přísný, ale z Kataríny jsem znechucená na nejvyšší míru,“ zní další kritika na Katarínu.

  „Nejhloupější a nejarogantnější je Knechtová, od prvního dílu neustále někoho uráží a ponižuje, a sama přitom plácá nesmysly,“ přidává se další divák na Facebooku SuperStar.

  Takto bychom mohli popsat ještě nekonečno řádků, z čehož je patrné, že zpěvačka leží mnohým v žaludku. Jenže na její obranu bychom mohli uvést, že kritika a často zhrzené ego k soutěžím obecně patří. Někdo vždycky bude na straně poražených a musí si vyslechnout kritiku. Katarína se i snaží chválit a podporovat, ačkoliv to ve světle poslední kauzy zaniká.

  Už vůbec není pravda, že by Katarína hudbě nerozuměla, jak ji někteří kritici častují.

  Na Slovensku platí za multitalent, dlouhodobě nejuznávanější hudebnici, která byla mnoho let po sobě oceňovaná jako nejlepší zpěvačka. Nejdříve působila v IMT Smile, později ve skupině Peha a zdaleka nebyla jen zpěvačka, ale také textařka, skladatelka, klávesistka a kytaristka. Na hudební scéně se pohybuje od svých patnácti let, takže rozhodně se nedá mluvit o nějaké „rychlokvašce“.

  Co je pro Katarínu zřejmě choulostivější kapitola, je její osobní život. Pozornost upoutává její bezdětnost i partneři,a to navzdory tomu, že kariérně se jí evidentně daří, k tomu je krásná žena. V loňské Show Jana Krause moderátor šel rovnou na věc a vypálil na Katarínu dotaz na její osobní život.

  „Vyhlídky jsou celkem dobré. Já vám to povím upřímně. Pohybuji se v mužské společnosti od svých patnácti let. Takže aby se mi nějaký muž dostal pod kůži a nějak tam trošku rezonoval, je trochu problém. Ti muži jsou často tak propustná membrána, že když nevidíte za roh, je to fajn. Jste pro mě tak čitelní, že je to pro mě trošku problém,“ rozpovídala se Katarína v podivných jinotajích o vztazích s muži. Kraus vyděšený z Katarínina slovníku a popisu mužů pomocí membrán a rezonancí odvětil, že to spíš vypadá, že Katarína muže vůbec nezná. „Možná máte pravdu, možná je to nějaký posttraumatický šok, který trvá,“ ukončila Katarína se smíchem.

  „Žena v mém věku toto mnohokrát probírá. Já už jsem si prošla stadiem, kdy jsem vytvářela velký tlak sama na sebe, zažila jsem i tlak z okolí a teď jsem si uvědomila, že mít dítě je skutečný dar. Ne každému se tento dar dostane. Takže já nad sebou ještě nelámu hůl, ale na druhou stranu už se snažím vyrovnat s myšlenkou, že se to nepodaří. Ale velmi ráda bych měla vlastní dítě,“ svěřila se Knechtová jindy pro TV Markíza.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:17 neděle 12. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Super
   15
  • Haha
   14
  • Trapas
   13
  • Cože
   8
  • Tvl
   8
  • Sladký
   7