Karolína Plíšková nafotila svůj první kalendář a vypadá fantasticky!

Karolína Plíšková nafotila svůj první kalendář. | foto: Ondřej Pýcha

Pokud by se Karolína Plíšková rozhodla pověsit tenisovou raketu na pomyslný hřebíček, o svou budoucnost se bát nemusí. Bývalá tenisová jednička by se mohla živit jako modelka. Karolína nafotila svůj první kalendář v životě a nutno říct, že víc sexy snad ještě nikdy nebyla!

Fotograf Ondřej Pýcha se rozhodl světovou tenisovou osmičku zvěčnit tak, jak ji její fanoušci neznají, a výsledek se velice povedl. Karolína, která se jenom velmi nerada fotí, ještě nikdy nebyla takhle smyslná.

„Je to můj první kalendář v životě. Chtěla jsem, aby mě fanoušci viděli i jinak než jen v tenisovém oblečení na kurtu,“ svěřila se Plíšková, která s Pýchou fotí již poněkolikáté, a proto se před ním dokáže uvolnit.

„Doufám, že se kalendář, který je k prodeji na mých webových stránkách Karolina-Pliskova.com, bude líbit a těší mě, že pomůže dobré věci, výtěžek totiž pomůže potřebným,“ prozradila slavná tenistka.

Získané prostředky z prodeje kalendáře půjdou do Nadačního fondu Karolíny Plíškové.

Nadšený z výtvoru je i sám Pýcha. „Sportovce už fotím dlouho a kalendářů už mám za sebou několik. Tenhle rozhodně patří k těm nejpovedenějším, Karolína vypadá skvěle a použité materiály jsou opravdu luxusní,“ zhodnotil Pýcha, který kvůli kalendáři musel za Karolínou cestovat až do Monte Carla či Kalifornie, některé snímky vznikly také v Praze.

Vy se nyní můžete podívat do galerie a zhodnotit, že se fotografie opravdu povedly.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:13 27. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Trapas
  18
 • Haha
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
Komentáře