Premium

Nejmladší český miliardář slavil v Řecku 30. narozeniny. Na stole mu tančila i Kazmova holka!

29. července 2021
Měl by Kamil Bartošek alias Kazma začít žárlit? Jeho krásná partnerka Andrea Kalousová vyrazila na dovolenou do Řecka a určitě není ve špatné společnosti. Kromě Karolíny Kokešové a dalších krásek z Česka jí tam dělá společnost nejmladší český miliardář Jan Bednář, který za minoritní podíl své firmy na konci loňského roku inkasoval 6,3 miliardy korun.

Zatímco Kazma na Instagramu stále vzpomíná, jak jistý Jakub Sýkora před několika týdny vykopal jeho auto s milionem korun v kufru, jeho krásná partnerka Andrea Kalousová na tyhle řeči asi už není zvědavá a spolu s dalšími mladými kráskami si užívá na řeckém ostrově Mykonos.

Když zrovna nechodí po památkách, což je ta nejnudnější část jejich celodenního programu, opalují se na lodi, užívají si luxusu svých hostitelů a točí příspěvky do Stories v sexy bikinách.

Nechybí ani divoké večírky. Poslední proběhl před několika dny, kdy své třicáté narozeniny slavil nejmladší český miliardář Jan Bednář, který zpětně přiznal, že šlo o nejlepší noc jeho života.

Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s
Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.
Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:47 pátek 26. listopadu 2021. Anketa je uzavřena.

  • 79
  • 15
  • 8
  • 5
  • 5
  • 4
Komentáře