Miliardář Rattaj vzal do Varů i půvabnou manželku Ľubicu: Romantika, nebo kalkul?

2. července
Slavnostní zahájení 56. ročníku karlovarského filmového festivalu si nenechal ujít ani finanční magnát Igor Rattaj (51), který má pod palcem lyžařská střediska na rodném Slovensku, ale i v Polsku, Rakousku a Česku. Kromě vášně pro zimní sporty je velkým milovníkem filmu. Však si v několika snímcích také zahrál.

I když to letos na žádnou filmovou cenu nevypadá, štěstí přeje připraveným a Igor Rattaj to moc dobře ví. Coby úspěšný podnikatel a magnát v oblasti zimní turistiky má dveře otevřené nejen na Slovensku, ale i v Česku, a tak není divu, že si zahájení 56. ročníku nemohl nechat ujít.

Nejenže mohl vzít svou překrásnou manželku, výtvarnici Ľubicu, na romantický výlet i s červeným kobercem, šikovně tu mohl pomoci i své „věci“.

Na zahájení karlovarského festivalu nechyběl ani slovenský miliardář a příležitostný herec Igor Rattaj s manželkou Ľubicou.

Není tajemstvím, že Rattaj se rád blýskne před kamerou a vůbec mu nevadí, že jde o epizodní roli. Zahrál si již v několika snímcích, a tak má varský filmový svátek tak trochu v popisu práce.

Naštěstí netlačí na pilu, protože z byznysu dobře ví, že jeho chvíle může přijít velmi náhle a nečekaně. Je proto žádoucí, aby si více osvojil prostředí, v němž se tak rád angažuje, utužil potřebné známosti a kontakty, případně získal nové.

Miliardář Igor Rattaj je veselá kopa.

A když navíc zaboduje doma coby starostlivý manžel a pečující partner, není co řešit. To už se na druhý konec bývalé federace balí téměř automaticky.

Na druhou stranu i on jistě oceňuje, že má doma chápavou ženu, která svého chotě podporuje v jeho zálibách a nových možnostech seberealizace, i když třeba správně tuší, že jde o zdroj pobavení, a ne potřebu zdolávat další a další vrcholy a mety.

 Více takových!

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře