jít naiDNES.cz

V hlavní roli charisma: Na párty ve znamení noci zazářili Bartoška i Roden

Summer Night Dream párty si nenechala ujít celá řada známých tváří. Nechyběl ani Jiří Bartoška nebo Karel Roden. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Mlýnská kolonáda v Karlových Varech je jako stvořená pro okázalé večírky, které mají styl a úroveň. Není divu, že během karlovarského festivalu se tu „dveře netrhnou“ a jedna akce střídá druhou. Na jedné takové jsme zastihli hned několik slavných mužů, kteří by charisma mohli i za hranice vyvážet.

Skvělé jídlo a pití, nezapomenutelná show a na karlovarské poměry i velmi příjemné počasí. Není nic, co by se párty společnosti KKCG nazvané Summer Night Dream dalo vytknout.

Svatojakubské mušle, jehněčí s bylinkovou krustou, vepřová panenka se smetanovým špenátem nebo třeba speciální nanuky, které jste si mohli dochutit podle vlastního vkusu. K tomu italské a portugalské víno a doprovodný program, který bral dech.

Není divu, že se na tomto večírku sešla celá řada známých tváří včetně těch, které se na společenských akcích objevují jen zcela sporadicky.

Mezi hosty, kteří se prošli po tmavě modrém koberci, tak nechyběl ani Karel Roden

Přítomné přivítal šéf karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška, Adam Mišík večer pojal jako skvělou příležitost ukázat se po boku nové přítelkyně, s níž velmi ochotně a dlouho pózoval, čas si našla exministryně školství Petra Buzková s manželem nebo advokát Pavel Němec s chotí. 

I když měl celý den dost napilno, stihl luxusní párty i Martin Dejdar, který se letos v Karlových Varech nezastaví a potkáte ho tu doslova na každém kroku.

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat