jít naiDNES.cz

Co přinesly Vary? Těhotenství, udobřování a velké překvapení!

Co se letos odehrálo ve Varech? | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Letošní Karlovy Vary sice nepřinesly žádný velký skandál, ale odhalily jedno velké usmíření, nečekané těhotenství a ukázaly, že ne vždy jsou zahraniční celebrity zárukou úspěchu. Co všechno se vlastně na 52. ročníku filmového festivalu stalo?

Přesně 30. června začal v Karlových Varech 52. ročník filmového festivalu, který s sebou přinesl plno překvapení. Zatímco snad pokaždé se Vary neobešly bez skandálu, nyní byly tiché, ale zároveň nečekané.

Jaké momenty byly nejvýraznější a kdo se postaral o pořádný rozruch?

Agáta Prachařová a Jakub Prachař: Divadélko na Oscara

Agáta poručila Jakubovi, aby jí natrhal kytky.

Agáta poručila Jakubovi, aby jí natrhal kytky.

Velkým překvapením byli určitě manželé Prachařovi, kteří už několik týdnů řeší manželskou krizi, za kterou mohou Agátiny nevěry. Jakub se totiž vedle své ženy objevil na filmovém festivalu a společně s ní sehrál scénku jako z telenovely. Přímo před zraky novinářů a fotografů ji po mediální párty vodil za ruku, hleděl s ní do dáli a na rozkaz Agáty jí potom trhal i květiny. Pár pak společně vyšel na večeři a prošel kolonádu.

Veronika Kopřivová: Ohromné překvapení a příjezd bez pozvánky

Modelka a přítelkyně Jaromíra Jágra konečně pochopila, že válkou nikam nedojde. Proto se v Karlových Varech objevila s pokorou a neuvěřitelným optimismem ke všem přítomným. Dokonce i k novinářům. Kopřivová do Varů přijela především kvůli Moët párty, na kterou šla se svým kamarádem a módním návrhářem Jakubem Ponerem. Mohla se tedy dostat na jeden z nejluxusnějších večírků, kde poté vesele rozdávala rozhovory, fotila se a po skončení zamířila do Finlandia stanu, kde si vychutnávala burger a popíjela.

Marek Taclík: Odhalil přítelkyni i radostnou novinu

Taclík s pohlednou tmavovláskou

Taclík s pohlednou přítelkyní, která je nyní těhotná.

Herec Marek Taclík zase šokoval. Ale naštěstí velmi příjemnou novinou. V Karlových Varech se totiž ukázal po boku své přítelkyně Pavly, které se pod šaty rýsuje těhotenské bříško. Čtyřiačtyřicetiletý samotář tak bude mít za několik týdnů rodinu a možná že konečně zkrotne. Už během festivalu moc nepopíjel a věnoval se především svojí lásce. Pavlu vodil po kolonádě, vychutnával obědy v restauracích a z večerních akcí odcházel zásadně před půlnocí.

Zahraniční celebrity: Lesk a bída festivalu

Ledová královna Uma Thurman.

Ledová královna Uma Thurman.

Velkým zklamáním byly letos zahraniční celebrity, které bývají leskem českého festivalu. Uma Thurman totiž do Varů nedorazila v dobré náladě a už během zahájení dala najevo, že by se raději opalovala někde u moře. Měla kamenný výraz, novinářům odsekávala, a dokonce si podala i samotného Marka Ebena. Její nálada se však razantně změnila příjezdem do Prahy. Zatímco Vary ji moc nenadchly, o Praze tvrdí, že je nejkrásnějším městem, jaké kdy viděla.

Casey Affleck a James Newton Howard se před foto stěnou fotili bez Umy Thurman.

Casey Affleck a James Newton Howard se před fotostěnou fotili bez Umy Thurman.

Fanoušky moc nepotěšil ani Casey Affleck, který zde byl bohužel ve stínu krásné Thurman. Ničím se nezapsal, nebyl výrazný a během příjezdu byl podobně jako Uma lehce rozhozený. Že by si tu přišel jako ve stínu svého bratra a známějšího herce Bena?

Na červeném koberci se Renner konečně uvolnil.

Na červeném koberci se Renner konečně uvolnil.

Vše vyzvedl až Jeremy Renner, který na karlovarský festival přijel se zraněnýma rukama. Ačkoli to zpočátku vypadalo, že bude pokračovat v náladě i gestech svých kolegů, nakonec všechny překvapil a ukázal, že má i smysl pro humor. Na návštěvníky festivalu, novináře i české hvězdy se usmívá, zdraví a zdá se být klidný.

Syn Dany Morávkové a Petra Maláska: Ve Varech na brigádě

Rodiče jsou na něj pyšní.

Rodiče jsou na něj pyšní.

Zatímco jeho vrstevníci jezdí do Varů s kamarády, aby zde propili peníze rodičů, mladý Petr Malásek si během filmového festivalu vydělával. V hotelu Thermal prodával lístky, aby si poté mohl užít na hezké léto. Jeho maminka Dana Morávková přiznala, že je na syna pyšná, protože ačkoli mu doma nic nechybí a od rodičů dostává, co potřebuje, je finančně gramotný a má své hodnoty. A to je v dnešní době opravdu nevídané.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:01 6. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  12
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Haha
  4
 • Sladký
  3
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat