Středa 12. května 2021, svátek má Pankrác
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Vémola si koupil krokodýly: Lela je šťastná a vymýšlí jména. Teď už jí zoo nevadí?

  Karlos Vémola | foto: Instagram

  V kleci řádí jako lev utržený ze řetězu, v soukromém životě je ale MMA zápasník Karlos Vémola (35) něžným chovatelem. Sbírá motýly a jeho velkou vášní jsou exotická zvířata. Ranař s přezdívkou „Terminátor“ má ve svém sídle v Měchenicích menší zoo. Lvice Elsa, želva Prcek a akvárium se žraloky ale Karlosovi očividně nestačí! Nově si pořídil dva téměř čtyřmetrové krokodýly. Z nových přírůstků do zvířecí rodiny má překvapivě radost i jeho snoubenka Lela Ceterová (31), která si ještě nedávno Expresu postěžovala, že když byl Vémola v Londýně, byla na krmení sama a nemohla kvůli tomu nikam odjet.

  Hvězda českého MMA Karlos Vémola se nejnovějším úlovkem své soukromé zoo pochlubil na instagramovém profilu, kde sdílel snímky a videa dvou krokodýlů, do nichž se zakoukal a okamžitě si je pořídil domů.

  „Noví členové rodiny. Nějaké návrhy na jména?“ napsal k jednomu ze snímků Vémola, který také dodal, že jeden krokodýl je samec a druhý samička. Oba dosahují délky výrazně přes tři metry.

  7. února 2021 v 14:39, příspěvek archivován: 8. února 2021 v 11:18

  V komentářích pod zmíněnou fotografií přidala návrh na jména pro nově pořízené krokodýly Vémolova snoubenka Lela Ceterová. Ta navrhla, aby se samice jmenovala Lela a samec zase Karlos.

  Není tomu však dlouho, co si Lela na domácí zoo, kterou její partner v měchenickém sídle provozuje, stěžovala.

  „On byl stále v Londýně a trénoval, já jsem musela být v Praze u zvířat. Nemohla jsem odcestovat jako on na měsíc pryč, třeba na Slovensko. Musela jsem se o ta zvířata starat. Vařila jsem každý večer psovi jídlo, krmila jsem také žraloky či srnku. Nebyla to legrace. Když člověk odcestuje na dva dny, je to v pohodě, ale kdybych já odcestovala jako on na měsíc nebo dva, kdo by se o ně staral? Já tam musela zůstat,“ řekla loni v rozhovoru pro Expres.cz Lela, která se o zvířata musela starat i v době, kdy byla těhotná.

  Od té doby, co se ale koncem loňského roku Lela ke Karlosovi po dramatickém rozchodu zase vrátila, se zdá, že sexy Slovenka na MMA zápasníkovi miluje i věci, které jí dříve vadily. 

  A proto se s ním před časem také zasnoubila.

  „Velmi o mě zabojoval, takového jsem ho v životě nezažila. Je úplně jiný, jako by se znovu zamiloval, pořád mi to říká. Pochopil, co ve mně ztratil, a pochopil, že mu to nikdo jiný nenahradí. Neumí žít beze mě a bez Lili a jednoduše o nás nikdy nechce přijít,“ vysvětlila nám nedávno Lela, proč se ke Karlosovi vlastně vrátila.

  Karlos a Lela se zasnoubili!

  Karlos a Lela se zasnoubili!

  Vémolova zoo: Lvice Elsa a prohlídka za 10 tisíc

  Zatímco Lela je z nových přírůstků do zvířecí rodiny nadšená, diskutérům na sociálních sítích se Vémolova touha naplnit svůj dům exotickými zvířaty příliš nelíbí. Někteří dokonce míní, že by se na Vémolu měli zaměřit ochránci zvířat.

  Vémola, který před časem na Instagramu lidem nabízel prohlídku své soukromé zoo za deset tisíc korun, si ale stojí za tím, že zvířata se u něj v domě mají velmi dobře.

  Konkrétně lvici Elsu, kterou měla loni v zuboženém stavu u popelnic najít podnikatelka a politička Terezie Holovská, si Vémola velmi zamiloval.

  Zápasník ale delší dobu čelí kritice za to, že se zvířete, které podle svých slov pouze hlídá, nechce vzdát. 

  „Já nejsem její majitel. Ona není moje, patří doktorce Holovské. Do doby, než si pod Kokořínem vybuduje to obrovské lví království, na kterém ona pracuje, jsem jí slíbil, že se o Elsu postarám a poté ji vrátím. Pokud se paní doktorka rozhodne, že ji někam dá, to je její rozhodnutí. Ať se mi to líbí, nebo ne, není to můj lev,“ reagoval Karlos Vémola pro TN.cz.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

  Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

  Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

  Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

  Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

  Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 12. května 2021, svátek má Pankrác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz