Nejdřív vémolice, pak taškařice! Vémola vyzval Marpa, ten se mu vysmál

Do posledního slova splnil, co slíbil. Nejslavnější český MMA zápasník Karlos Vémola (33) na galavečeru XFN 15 umlátil brazilského bojovníka Flavia Rodriga Magona po necelých dvou minutách. Předvedl tedy svou oblíbenou vémolici. To, co ale udělal po zápase, se nedá nazvat jinak než taškařicí. Vyzval totiž k zápasu hudebníka Marpa, který v posledním klání celého večera porazil slovenského rapera Rytmuse. Na sociálních sítích se teď na jinak velmi uznávaného bojovníka Vémolu snáší ostrá kritika. A co víc, vysmál se mu i sám Marpo!

S Brazilcem Magonem Karlos Vémola neměl žádné slitování. Snadno ho sundal k zemi a zasypal ho tvrdými údery. Rozhodčí zápas ukončil po necelých dvou minutách a Vémola mohl slavit další jednoznačné vítězství.

Ve své pozápasové děkovné řeči se Vémola rozhodl vyřídit si účty se svými hatery, mezi které počítá i hudebníka a dnes už opět i bojovníka Otakara Petřinu alias Marpa. 

Marpo Vémolu naštval tím, že ho před červnovým zápasem s Kinclem nazval nekomplexním zápasníkem a nedával mu velké šance na výhru. 

Proto se Vémola rozhodl k činu, který málokdo pochopí. Před celou O2 arénou Marpa vyzval k zápasu a fanoušky navíc vybídl k tomu, aby v posledním zápase galavečera fandili Rytmusovi.

„Jestli si Marpo myslí, že nejsem komplexní, tak do osmdesát dvojky (váhové kategorie, pozn. red.) shodím taky, a pokud se mu dneska podaří dostat přes Rytmuse, tak mu namlátím,“ vzkázal Marpovi Vémola.

„Ale on výzvu od opravdovýho zvířete nikdy nepřijme. Jenom od kluka, který nikdy nezápasil, a to je Rytmus. Tak doufám, že mu všichni budete fandit. A jestli se přes něj náhodou dneska dostane, tak Marpo, 82 kilo v ringu, box, kickbox, co chceš, já jsem ready,“ vzkázal ještě hudebníkovi a bývalému thaiboxerovi Marpovi nejslavnější český MMA bijec.

Po zápase vyzval k souboji rapera Marpa.

Po zápase vyzval k souboji rapera Marpa.

Svými slovy chtěl Vémola jistě okořenit již tak atraktivní galavečer. Místo toho se ale stal terčem posměchu. 

Není tomu totiž dlouho, co Vémola vyhlašoval, že se chce vrátit do prestižní zámořské organizace UFC a z toho důvodu potřebuje porážet silné zahraniční soupeře a čeští bojovníci ho prakticky nezajímají. 

Teď se ale rozhodl, že vyzve rapera, který vlezl do ringu po několika letech. A diskutéři na sociálních sítích teď ironicky tipují, kdo bude další na mušce.

„Příště vyzve Dádu Patrasovou a Michala z Kouzelný školky,“ rýpl si do Vémoly na Facebooku organizace XFN diskutér Patrik. „Vypadá to, že přes Marpa vede cesta do UFC, jinak si to neumím vysvětlit,“ přidává se další. 

Po zápase vyzval k souboji rapera Marpa.

Vémola se svým výstupem ztrapnil.

Vtípků na adresu Vémoly je na sociálních sítích nespočet. Někteří slavného bijce nazývají šaškem, jelikož to, co předvedl, je podle nich komedie nevídaných rozměrů.

Slova pochopení pro Vémolův čin neměl ani samotný Marpo. Ten v rozhovoru pro Deník Sport označil případný zápas za nesmysl, který nebude komentovat, a ještě si do Vémoly rýpl. „No já jsem myslel, že Karlos už bude v UFC,“ řekl se smíchem Marpo.

Marpo podle očekávaní svého soka porazil.

Marpo podle očekávaní svého soka porazil.

Případný zápas mezi Marpem a Vémolou by dost možná opět trhl rekord v počtu sledovanosti a zájmu všeobecně. Není však příliš pravděpodobné, že k němu dojde. 

I Vémolovi musí být naprosto jasné, že tato komedie by pro něj byla ztrátou času. Pokud chce zpět mezi elitu do UFC, musí hledat úplně jiné soupeře. Na takové „estrády“ má ještě času dost.

Je možné, že Vémola ani tak nechtěl Marpa vyzvat k zápasu, ale spíše bylo cílem vyhecovat pražskou O2 arénu před vrcholem večera. A to se Vémolovi povedlo. Ovšem ne tak, jak doufal. Téměř celá hala totiž na jeho favorita Rytmuse hlasitě pískala a bučela, zato Marpo se těšil největší podpoře ze všech zápasníků.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 27. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  137
 • Haha
  92
 • Super
  55
 • Tvl
  28
 • Cože
  22
 • Sladký
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat