Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Vémoland po rozchodu: Znavený Terminátor uklízí a vyzvedává balíky, Lela pečuje o děti

  Karlos Vémola se v posledních dnech vůbec nevyspal a je to na něm vidět. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Bouřlivý rozchod Karlose Vémoly (36) a jeho snoubenky Lely Ceterové (32) byl tento týden s přehledem nejsledovanější událostí českého internetu. Podle nejnovějších zpráv z Vémolandu se zdá, že už je ale na „bitevním poli“ klid. Ve středu se silikonová kráska do měchenického sídla vrátila a stará se tam o své děti. Populární MMA zápasník, na němž je na první pohled patrné, jak moc ho konec vztahu ničí, se zase během pátku snažil fungovat jako hlava rodiny. I když se v posledních dnech téměř nevyspal, pustil se do úklidu kolem baráku, vyzvedával balíky a pak vyrazil s dcerou na rodinnou oslavu.

  Vypadalo to na válku, která se potáhne několik měsíců a skončí u soudu. Karlos Vémola v úterý ráno málem zbořil český Instagram videem, v němž svou snoubenku Lelu Ceterovou nařkl z nevěry s jedním ze svých přátel. 

  Nahrávku natočenou v dětském pokojíčku ale bijec brzy stáhl a ukázalo se, že vše bylo trochu jinak. Lela pak ale přilila olej do ohně tím, že z Karlose veřejně udělala násilníka. 

  „Zbil jsi mě a v náručí jsem měla měsíčního Rockyho. Mám z tebe strach a ještě jsi mi vzal můj mobil,“ uvedla sexy Slovenka prostřednictvím své kamarádky Kamily.

  V úterý dokonce Lela dorazila k Vémolandu se dvěma policisty a domáhala se vrácení mobilního telefonu. Nyní už je ale situace o poznání klidnější. 

  V měchenickém sídle je sexy Slovenka zpět už od středy. Podle informací Expresu Lela hodně vychladla a zodpovědně se stará o své děti Lili a Rockyho.

  „Vrátila se ke Karlosovi spíše z praktických důvodů, aby bylo o děti dobře postaráno,“ svěřil se Expresu dobře informovaný zdroj, který má k Lele i Karlosovi velmi blízko.

  Terminátor po rozchodu: Úklid Vémolandu, balíky a rodinná oslava

  Zatímco Slovenka byla během pátečního dne takřka celou dobu v domě s dětmi, Karlos, na kterém je na první pohled vidět, že se v minulých dnech příliš nevyspal, měl poměrně napilno.

  Fotografové Expresu ho nejprve zachytili, jak s unaveným výrazem ve tváři přebírá od kurýra balík, který odnesl do baráku.

  Karlos Vémola si vyzvedává balík před domem.

  Karlos Vémola odnáší balík.

  Pak se nejznámější český MMA zápasník chvíli věnoval úklidu kolem domu.

  Karlos Vémola uklízí kolem svého domu.

  Po čase Terminátor nasedl do svého extravagantního terénního vozu a podle informací Expresu vyrazil i se svou dcerou na rodinnou oslavu.

  Karlos Vémola odjíždí ze svého měchenického sídla, kterému říká Vémoland.

  Brzy budou zase spolu, říká zdroj Expresu o Karlosovi a Lele

  Co se Lelina návratu do Vémolandu týče, Karlos sice tvrdí, že obnovení vztahu nevypadá příliš reálně, podle dvou dobře informovaných zdrojů Expresu je ale možné, že to ostře sledovaný pár dá brzy zase dohromady.

  „Oni bez sebe nemůžou být, jsou oba stejní,“ řekl Expresu člověk, který má k oběma hodně blízko, ale nepřál si být jmenován.

  Velmi reálné je také to, že Lela brzy stáhne obvinění o údajném domácím násilí. 

  Expres oslovil několik lidí z Vémolova okolí, všichni dali ruku do ohně za to, že zápasník sexy Slovence neublížil. 

  „Když žárlí, má rudo před očima, ale Lela přehání,“ myslí si jeden ze zdrojů Expresu.

  Podle posledních zpráv už se situace ve Vémolandu uklidnila dokonce natolik, že Lela má u sebe zpět svůj mobilní telefon. Silikonová kráska ale žádná vyjádření dávat nehodlá a zatím se nevrátila ani na Instagram, kde je jinak velmi aktivní.

  Vémola na svém profilu každopádně avizoval, že poslední vyjádření k velké vztahové krizi poskytne 19. ledna během natáčení své show. 

  Do té doby se ale samozřejmě může leccos změnit.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

  Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

  Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

  Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz