Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vémola po návratu z Thajska: Lela rozjela vlastní vyšetřování dívky, která prošla kolem Karlose

  MMA zápasník Karlos Vémola (37) se v pátek odpoledne vrátil z Thajska, kde byl přistižen po boku vnadné krásky, jíž má být podle informací Expresu jistá Lara z Brna. Na letišti ho vítala jeho žena Lela, která s sebou přivedla nejenom kamarádky, ale také novináře. Manželé Vémolovi pak poskytli společný rozhovor Blesku o tom, jak moc se milují a že jejich vztah je v podstatě pohádkový. Realita je podle všeho ale trochu jiná. Lela měla zuřit a vypisovat ne zrovna přátelské zprávy slovenskému streamerovi, jenž Vémolu v Thajsku natočil po boku mladé krásky na ulici. Vinila ho prý z komplotu a nejspíše také naznačila, že ho snad někdo za tuto kauzu platí. Mladý influencer se ale Vémolově manželce vysmál před zraky svých fanoušků!

  Několik dní česká veřejnost řešila video z Thajska, které natočil slovenský streamer Ivan Lazarov známý pod přezdívkou Dev1. Na krátké nahrávce hrál hlavní roli Karlos Vémola, jemuž na ulici dělala společnost neznámá kráska.

  Expresu se pak jako prvnímu podařilo vypátrat, že má jít údajně o sexy hostesku Laru, která pracuje v brněnském nočním klubu, kam známý MMA bijec v minulosti chodil na večírky.

  Redakce Expres.cz se s Larou jako první spojila. Mladá žena se nejprve nechtěla vyjadřovat a na otázku, jestli je aktuálně v Thajsku, nám sdělila: „To vám nepotvrdím ani nevyvrátím.“

  „Ta paní z videa je mi hodně podobná, ale nejsem to já,“ řekla ještě Lara, jež slíbila obsáhlejší vyjádření, ale v posledních dnech nereaguje na zprávy.

  Vémola z Thajska před pár dny rázně popřel, že by s ženou z videa snad něco měl, označil ji za náhodnou kolemjdoucí.

  „Česko žije kauzou, že kolem mě prošla nějaká paní na chodníku. Všichni ze mě zase dělají sexuálního predátora, že si sem jezdím užívat, a ne trénovat. To může říct jenom člověk, co tady nikdy nebyl,“ nechal se slyšet Vémola, který pak už raději na Instagramu sdílel jen fotky a videa z tréninků či snímky svých přátel.

  Komedie s novináři na letišti a romantika v centru Prahy

  V pátek odpoledne proběhl ostře sledovaný Terminátorův návrat do Česka. Na letišti na něj čekala manželka Lela, která kromě svých kamarádek evidentně přivedla i novináře z deníku Blesk. Ti s Karlosem a Lelou udělali „sluníčkový“ rozhovor, kde manželé popřeli, že by měli krizi, a údajné kauze se vysmáli.

  „Moc jsem se těšil na ženu, vůbec si nepřipouštíme, že se něco stalo,“ řekl Vémola, jenž pak s manželkou Lelou odjel na romantickou večeři a také na drink do klubu v centru Prahy.

  „Krásný večer po dlouhé době s manželem,“ pochvalovala si na Instagramu Lela, která se opět snaží vzbudit dojem, že ve Vémolandu je vše v naprostém pořádku.

  Lela řešila údajný komplot. Streamer, který natočil Vémolu v Thajsku, se jí vysmál

  Zvláštní ale je, že horkokrevná Slovenka ještě před pár dny bombardovala zprávami výše zmíněného slovenského streamera, který přitom na sociálních sítích jasně uvedl, že Vémolu na ulici natočil omylem a nechce být s touto kauzou vůbec spojovaný.

  „Dostávají se ke mně různé konspirace, že jsem to udělal cíleně a podobně. Média asi mají okurkovou sezonu a nevědí, co dělat. V každém případě bych rád řekl, že to, co dělám, je živý stream na platformě Twitch,“ napsal nedávno na Instagramu mladík, jenž si říká Dev1.

  Toto vyjádření ale Lele buď nestačilo, nebo se k ní vůbec nedostalo. Silikonová kráska, o níž se ví, že když cítí křivdu, umí to pořádně roztočit, se rozhodla, že streamerovi napíše. Nutno dodat, že pravděpodobně nešlo o přátelskou konverzaci. Lela měla influencera nařknout z komplotu a naznačit, že za video dostal zaplaceno.

  Reakci na Lelina slova natočil mladý Slovák na kameru, protože jak již bylo výše zmíněno, na Twitchi dokumentuje svůj celý pobyt v Thajsku.

  „Já ty lidi nechápu, rozum mi to nebere... Jeho žena,“ říká na úvod slovenský influencer, který tak fanoušky informoval, že mu píše Vémolova manželka.

  Lele pak streamer nahrál několik hlasových zpráv, v nichž jí jako malému dítěti vysvětlil, že o žádný komplot nešlo.

  „Jsem trochu v šoku, protože jsem dával vyjádření, které jste asi neměla možnost vidět. Kontaktovalo mě hodně lidí, které asi znáte osobně, a ti by se za mě zaručili, že je to absolutní nesmysl. Já jsem nonstop online, běhám po světě a streamuju. Celá situace, která vznikla, nemá se mnou nic společného. Já požádal média, aby z toho přestala dělat senzaci. Všechna videa, která jsem měl možnost stáhnout, jsem stáhl. Nechápu, jak si můžete myslet, že jsem to nějak naplánoval,“ říká na nahrávce slovenský streamer.

  „Nemám z toho ani euro, ani žádné extra zviditelnění, akorát poslední dva dny řeším samé nesmysly. Absolutně nechápu, jak si můžete myslet, že jsem to naplánoval. To video, které jste viděla, je udělané diváky. Lidé mají možnost si to z live streamu stáhnout a zveřejnit na internetu. To je jejich právo a svoboda. Nemám s tím nic společného,“ dodal mladý influencer, jehož na Instagramu sleduje přes 36 tisíc lidí.

  „Mně to rozum nebere a to jsem si myslel, že jim to už vysvětlili lidé, kteří mě znají. Je to úlet,“ kroutil hlavou slovenský streamer.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:04 neděle 25. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   44
  • Trapas
   41
  • Super
   14
  • Tvl
   11
  • Cože
   8
  • Sladký
   6