Stoupla Vémolovi sláva do hlavy? Takhle setřel vlastního fanouška!

Stoupla Karlosi Vémolovi sláva do hlavy? Vypadá to tak! Začal si totiž myslet, že se obejde bez fanoušků. Těm dokonce radí, aby se na jeho zápasy nedívali!

Když se v Česku řekne zápasník MMA, každý si hned vybaví jeho jméno. Karlos Terminátor Vémola totiž pro zviditelnění tohoto sportu udělal opravdu mnoho.

Jinak tomu nebylo ani o víkendu, kdy v oktagonu svými pěstmi Francouze Prince Aounallaha doslova přejel, čímž si vysloužil desáté vítězství v řadě. Vémola tak potvrdil, proč si ho v organizaci Oktagon tak váží, že jim stál za to, aby mu nabídli nemalou měsíční gáži a přetáhli ho z konkurenčního XFN.

Šéf Oktagonu Ondřej Novotný by ale měl zapracovat na Vémolově komunikaci s fanoušky. Jak je nekompromisní u soupeřů, tak zametá i se svými fanoušky. Těm nově dokonce začal radit, aby se na jeho zápasy nedívali.

A k rozčilení mu stačilo opravdu málo, to když mu jeden z fanoušků napsal, že mu gratuluje, ale je škoda, že alespoň jedno kolo neudělá koukatelným. Fanoušek zřejmě nečekal, že Vémola zareaguje jako uražená milenka.

„Tak na to nečum a máš klid,“ napsal mu slavný bijec, který někde cestou za slávou nejspíš zapomněl, že bývaly časy, kdy se na sport, díky němuž si nyní žije jako král, opravdu nikdo nedíval.

Názor, že se na Vémolovy zápasy nedá dívat, ale sdílí více lidí. „Gratuluji, vyhrál jsi. Možná jsi pro české MMA udělal hodně, ale co se lidem líbí na tvých zápasech, to nechápu. Jsi nejnudnější zápasník, co znám,“ napsal mu například Jiří Hruška s tím, že je to vše dokola stejné.

„Škoda že zápas s Marpem je bohužel nereálný. Protože jsem pevně přesvědčen, že v postoji bys ho porazit nedokázal, nebo by to bylo velice vyrovnané. Doufám, že aspoň Attila Végh se postará o to, aby ta tvá šňůra trapně vyhraných zápasů skončila. A lvi nebudou žrát první, lvi půjdou z klece s obličejem od krve,“ dodal Hruška, který Vémolovi za odpověď sice už nestál, nadávkami ho počastovali ale jeho fanoušci.

Názory na to, že Vémolovi sláva stoupá do hlavy, se v posledních týdnech množí. Bijec je sice zatím neporažený, dost lidí mu ale začíná přát první českou porážku, která se i podle slov Ondřeje Novotného nezadržitelně blíží.

Snad si pak Vémola uvědomí, že bez fanoušků a diváků by jeho výhry byly polovičaté, protože by o nich nikdo nevěděl, a už nebude nikoho nabádat, aby se na jeho zápasy nedíval. Nebo bychom ho mohli všichni poslechnout, pak jsme zvědaví, za jak dlouho bude starý dobrý skromný Vémola zpátky.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat