Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vémolova pompézní svatba s Lelou: Hvězdní hosté, magické místo a splněný předsvatební slib!

  Lela Ceterová a Karlos Vémola | foto: Instagram

  Avizoval, že pokud se nestane šampionem Oktagonu, svatbu odloží. Karlos Vémola (37) ale v sobotu na pražské Štvanici drzého srbského MMA bijce Aleksandara Iliče (33) bez sebemenších problémů „uškrtil“ v prvním kole a veselce s Lelou Ceterovou (33) tedy nic nebrání! Slovenská sexbomba Expresu už před časem prozradila detaily svého velkého dne. Pompézní akce se odehraje na místě, kde měla Lela s Karlosem první rande. Chybět nebudou hvězdní hosté či kolotoče. Kdo půjde za svědky?

  Začátkem roku řešili Karlos Vémola a Lela Ceterová velkou vztahovou krizi. Mluvilo se o vzájemných nevěrách a údajném domácím násilí. Tehdy by jen málokoho napadlo, že půl roku po bouřlivém rozchodu pár vstoupí do svazku manželského.

  „Musím se podívat, kde je větší kurz, tam vsadím prachy. Když už je to takový průšvih, ať z toho něco mám. Vsadím na to všechno, co mám. Pak buď svatba nebude, nebo budu muset Lelu ukecat, aby si mě vzala,“ vtipkoval letos v lednu Vémola.

  Lela s Karlosem si svůj velký den naplánovali na 28. července. „Je to naše magické datum,“ svěřila se před časem Expresu Ceterová, která se už svatby nemůže dočkat.

  Plánovaná veselka se uskuteční na pražské Plovárně, kde měli Karlos s Lelou své první rande. Očekává se, že dorazí plno známých hostů, nejenom ze světa bojových sportů.

  Karlosovi půjde za svědka jeho kamarád Ivo Rittig a mně moje dlouholetá kamarádka. Karlos chce, aby na svatbě byla jen rodina a blízcí přátelé, takže očekáváme zhruba 300 hostů. Co se šatů týče, ty mi byly speciálně navržené podle mých představ už loni,“ popsala nám Lela, která už má za sebou nejenom rozlučku se svobodou, ale také předsvatební nákupy v Pařížské.

  O Karlosovi a Lele se dobře ví, že milují luxus a mají velmi extravagantní styl. Vémola má mezi svými přáteli také mnoho „světských“. 

  Nikoho tedy nejspíše nepřekvapí, že svatba bude jedna velká show a k vidění budou nejspíše i kolotoče a jiné pouťové atrakce.

  „Teď mi do kolotočů hází boty. Letos už je na té louce postavený stan, s čímž jsem nepočítal. Takže na to není úplně tolik prostoru. Kolotoč tak bude muset být asi jenom malý, labutě nebudou,“ řekl nedávno pro iSport.cz Vémola, který také zvažuje, jaké zvíře se na veselce objeví.

  Karlos Vémola se stal králem polotěžké váhy.

  Odvety s Kinclem i Véghem a vysněný soupeř pro poslední zápas

  Co se kariéry týče, populární zápasník se konečně dočkal pásu pro šampiona polotěžké váhy. V sobotu na pražské Štvanici porazil sebevědomého Srba Iliče hned prvním kole. 

  Vémola na pozápasové tiskovce avizoval, že svůj titul nehodlá obhajovat. Výjimku by udělal jen v případě svého přemožitele Attily Végha a „německého Terminátora“ Stephana Pütze.

  Karlosovým hlavním cílem je nyní získat titul pro šampiona střední váhy, který v současné době drží jeho velký rival Patrik Kincl.

  „Lítá tady malá 77 s mým pásem, v prosinci bych rád přišel a ten pás si vzal zpátky domů. O titul beru kohokoliv. Všichni, co říkají, že si vybírám soupeře, ať jdou do p**ele. Klidně půjdu pro titul v těžké váze a stanu se šampionem tří divizí,“ vzkázal na tiskovce Vémola, který má za sebou tři dominantní výhry během dvou měsíců.

  Karlos podle očekávání vyhrál a stal se šampionem polotěžké váhy.

  Koncem května Karlos udolal v boxerském zápase rapera Marpa, v červnu pak hravě uškrtil držitele černého pásku v brazilském jiu-jitsu Pasternaka a nyní přišla demolice obávaného srbského ranaře.

  Není tomu dlouho, co Vémola v rozhovoru s novinářem Ondřejem Němcem nastínil, že už přemýšlí o svém posledním zápase kariéry. Jeho vysněným soupeřem je český šampion UFC Jiří Procházka.

  „Říkal jsem už asi před pěti lety, že až jednou budu končit, to žezlo by mohl převzít a vystřelit mě z kecek právě Jirka, tak proč ne. Ale ono se to nestane, protože věřím, že až budu odcházet, Jirka bude v UFC stále držet pás,“ nechal se slyšet Vémola, který by se brzy měl znovu střetnout také s Attilou Véghem.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:45 úterý 22. listopadu 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   46
  • Haha
   13
  • Super
   12
  • Sladký
   3
  • Tvl
   3
  • Cože
   2
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

  jít naiDNES.cz