Vémola to schytal za novou spolupráci: Dno jako Mike Pán, vzkazují lidé. Co na to bijec?

2. června
Karlos Vémola (36) je známý tím, že miluje luxus. Drahé oblečení a exotická zvířata ale něco stojí, a tak se populární MMA bojovník musí pořádně otáčet. Nejenže se chystá na šílenou sérii tří zápasů během dvou měsíců, ale poslední dobou také bere jednu spolupráci za druhou. Nyní Karlos propůjčil svou tvář a hlas firmě, která pomáhá provinilcům za volantem. „Totální dno, úplně jako Mike Pán,“ vzkazují zápasníkovi fanoušci. Netrvalo dlouho a bijec přišel s vyjádřením, v němž se pokusil uvést věci na pravou míru.

Uživit domácí zoo je jistě velmi nákladné. Karlose Vémolu navíc už brzy čeká pompézní svatba se slovenskou sexbombou Lelou Ceterovou, a tak MMA zápasník bere jeden kšeft za druhým.

Po boxerském zápase s Marpem si domluvil hned dva zápasy v kleci. První se uskuteční už tuto sobotu ve Frankfurtu a soupeřem pro Terminátora bude polský ranař Michal Pasternak. Pokud Vémola zvítězí, v červenci se pravděpodobně dočká titulového zápasu na Štvanici. 

„Ženit se chci jako šampion,“ nechal se nedávno slyšet Karlos, jenž kromě zápasů bere ve velkém také spolupráce s firmami všeho druhu.

Nedávno na sociálních sítích Karlos spokojeně vychvaloval firmu, která pomáhá těm, co mají problémy za volantem.

„Pokud máte problémy s řidičákem, nebo vám dokonce hrozí jeho zadržení, vezmete si právníka, který se zabývá dopravním právem. Pokud potřebujete pomoci, obraťte se na nás. My vám s tím pomůžeme. Oss,“ říká v krátkém videu Vémola, z něhož se poslední dobou stává český Horst Fuchs.

„Opravdu vám přijde v pohodě dělat reklamu firmě, která je schopna obhájit i člověka, který svou nepozorností či pod vlivem alkoholu nebo drog někoho zabil?“ ptá se Vémoly jeden z followerů.

„Tak teď jsi u mě klesl, Karlosi, ale chápu, prachy jsou prachy a zoo něco stojí,“ přidal se další Terminátorův kritik.

Karlos Vémola

Každý si zaslouží druhou šanci a maličkou pomoc, brání se Vémola

Od některých fanoušků si zápasník také vyslechl, že s něčím podobným před lety lety přišel kontroverzní youtuber Mike Pán. 

Firma, se kterou známý provokatér úzce spolupracoval, byla koncem května zrušena Obvodním soudem pro Prahu 1. Její šéf Petr Kocourek vyfasoval dvoumilionový peněžitý trest a také omezení poskytovat právní služby, na což má dohlížet probační úředník.

Vémola po vlně negativních reakcí natočil krátké video, v němž se snažil věci uvést na pravou míru.

„Velmi mě to mrzelo. Psalo mi plno hypokritů (hypokrit či hypokrita je knižně řečeno člověk, který se přetvařuje, pokrytec, pozn. red.), já ale neznám člověka, který by nikdy neudělal dopravní přestupek. Nikoho nenabádám, aby jezdil špatně. Každý z nás někdy udělal prohřešek za volantem a zaslouží si druhou šanci nebo maličkou pomoc,“ nechal se slyšet Karlos.

„Vůbec neospravedlňuji rychlou jízdu nebo alkohol za volantem. Nebuďte ale hypokriti, jako jsou ti lidé v komentářích,“ dodal zápasník, který ale svým projevem fanoušky příliš nepřesvědčil.

V komentářích pod reakčním videem lidé Karlosovi vzkazují, že za peníze je schopen udělat cokoliv.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 pátek 30. září 2022. Anketa je uzavřena.

  • 37
  • 17
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
Komentáře