Karlos Vémola a jeho Lela: Svatba se odkládá! Mám rizikové těhotenství, řekla sexbomba

21. července 2021
Plánovali svatbu, ze které měla všem spadnout brada! Velkolepého dne se ale Karlos Vémola (36) a jeho snoubenka Lela Ceterová (31) nedočkají. Alespoň ne letos. Silikonová kráska oznámila, že svatba bude přesunuta na příští rok, a přiznala, že má rizikové těhotenství. Populární MMA zápasník má za sebou zase operaci utrženého tricepsu a čeká ho několik dalších zákroků.

Po nedávném bouřlivém rozchodu se Karlos Vémola a Lela Ceterová před časem zasnoubili a letos v létě měli mít svatbu.

„Neumím vůbec tancovat. Slíbil jsem, že se to naučím. První svatební tanec budeme tančit na molu na Vltavě. Tady u Vltavy bych si představovat také pobíhat lvy. A zároveň bych tu viděl i obřad,“ řekl před časem Vémola pro pořad Showtime.

Jeho snoubenka Lela Ceterová ale nyní oznámila, že dlouho očekávaná a velmi nákladná svatba se přesouvá na příští rok.

„Nečekali jsme, že nás potkají takové zdravotní komplikace. Karlose tento rok čekají náročné operace rukou. Já mám teď rizikové těhotenství,“ řekla pro web iSport.cz Ceterová.

Lela dokonce nedávno skončila v nemocnici a měla problémy už během prvního těhotenství. 

Původně slovenská modelka čekala dvojčata, jedno z dětí ale zemřelo ještě před porodem. V ohrožení byla i Lili, ale nakonec se naštěstí narodila zdravá.

Přes den jsem uklízela, vařila a těšila se na Karlose. Pak mi začalo být špatně, špinila jsem, a tak jsem zavolala gynekoložce. Ta mi řekla, ať jdu raději na pohotovost, že se jí to nelíbí. Hrozně jsem plakala, byla jsem vyděšená. V Motole mi řekli, že jednomu dítěti nebije srdíčko a že můžu přijít i o to druhé,“ řekla Lela před časem v exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz.

Vémola: Štve mě to, na svatbě bych ani nemohl mít sako

MMA zápasník nyní podstoupil operaci utrženého tricepsu a čeká ho několik dalších zákroků. I tak ale stále plánuje v listopadu zápasit s raperem Marpem.

„Co říct? Samozřejmě mě to štve. Odsouváme svatbu, musel jsem zrušit zápas… Komplikací je moc a přiznávám, že mi kazí náladu,“ řekl výše uvedenému webu Vémola.

„Lela má rizikové těhotenství, mě čekají operace, pak asi dostanu sádru, ani bych nemohl mít na svatbě sako. Ale hlavně by to neproběhlo ve správné náladě a to by byla škoda. Vynahradíme si vše za rok,“ dodal Vémola, který měl na sobotním turnaji Oktagon 26 zápasit s polským ranařem Naruszczkou.

Místo Terminátora bude o titul ve střední váze bojovat Vémolův rival Samuel „Pirát“ Krištofič.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:04 čtvrtek 18. listopadu 2021. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 18
  • 12
  • 5
  • 5
  • 3
Komentáře