Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Manévry před Vémolovou svatbou: Kolotoč nikde, začalo se pontonem a květinami

  Pouhých 24 hodin do plánovaného obřadu a na Občanské plovárně v Praze ve středu odpoledne nic moc nenasvědčovalo tomu, že se právě tady má den nato konat nejočekávanější událost léta. MMA zápasník Karlos Vémola (37) si tu vezme slovenskou sexbombu Lelu Ceterovou (33), to vše za účasti stovek hostů.

  „Budu mít dvě hodinky na to, abych udělal poslední rychlou rozlučku se svobodou,“ nechal se slyšet natěšený Karlos Vémola, který na pražskou Plovárnu, kde měl s Lelou před lety úplně první rande, připluje na lodi s kamarády.

  Zatímco na MMA zápasy se připravuje měsíce dopředu, veselku má hvězdný šampion evidentně na háku. Rychle se stihne nejen rozlučka se svobodou, ale i samotné přípravy. Kdo by den před svatbou na místě čekal čilý ruch, byl by asi dost překvapený tím, jaký klid na Občance panoval.

  Den před svatbou Lely Ceterové a Karlose Vémoly, ve středu odpoledne, do areálu Občanské plovárny přivezli první dekorace.

  Až na dodávky s květinovým aranžmá, jak jinak než v bílé barvě, by málokdo poznal, že se tu chystá velká sláva, o které se mluví měsíce, ne-li roky. Na množství se rozhodně nešetřilo. Luxusní tak budou nejen nevěstiny svatební šaty, neméně okázalá bude i výzdoba. 

  Den před svatbou Lely Ceterové a Karlose Vémoly v areálu Občanské plovárny započaly přípravy. Proměnou prošel ponton, přivezli také květinovou výzdobu.

  Snad ještě řemeslníci na pontonu, kam ve čtvrtek odpoledne připluje Vémola se svými kumpány, dávali tušit, že se tu přece jen něco velkého bude dít. Zvláště když místo, kde kotví lodě, oblékli do sněhobílého hávu, aby vypadalo patřičně luxusně a čistě.

  Není tajemstvím, že MMA zápasník chce ze svatby udělat velkolepou show plnou nejrůznějších atrakcí, chybět samozřejmě nebude ani živá hudba. Pokud se chtěl ženit právě na tomto místě, musel přistoupit na jisté kompromisy. Na Občanské plovárně letos poprvé vyrostla divadelní letní scéna, která zabírá docela dost místa. To výrazně omezuje rozlet, co se zamýšlených pouťových radovánek týče.

  Den před svatbou Lely Ceterové a Karlose Vémoly v areálu Občanské plovárny započaly přípravy. Proměnou prošel ponton, přivezli také květinovou výzdobu.

  „Teď mi do kolotočů hází boty. Letos už je na té louce postavený stan, s čímž jsem nepočítal. Takže na to není úplně tolik prostoru. Kolotoč tak bude muset být asi jenom malý, labutě nebudou,“ pokrčil rameny Vémola v rozhovoru pro iSport.cz.

  Očekává se, že na veselku Lely a Karlose dorazí řada známých hostů, a to nejen ze světa bojových sportů.

  „Karlosovi půjde za svědka jeho kamarád Ivo Rittig a mně moje dlouholetá kamarádka. Karlos chce, aby na svatbě byla jen rodina a blízcí přátelé, takže očekáváme zhruba 300 hostů,“ popsala nám nedávno slovenská kráska, která už má za sebou nejen rozlučku se svobodou, ale i „povinné“ předsvatební nákupy v Pařížské.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:01 pátek 25. listopadu 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   20
  • Haha
   8
  • Super
   5
  • Sladký
   3
  • Tvl
   2
  • Cože
   0
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...