jít naiDNES.cz

Vémola o své sexbombě: Láska přes Instagram, na Vánoce dostane nová prsa!

Karlos Vémola a Lela Ceterová | foto: Instagram

Těžko se nějaký jiný český sportovec může pyšnit více extravagantní přítelkyní než MMA bijec Karlos Vémola (33). Jeho Lela (29) na sebe v posledních týdnech strhává velkou pozornost. Důvodem je zejména její plastickými operacemi upravený hrudník. Mnoho lidí zajímá, jak k této sexbombě Karlos vlastně přišel. Příběh jejich lásky je skutečně pikantní!

Přítelkyně Karlose Vémoly Lela Ceterová na sebe nejvíce upozornila na show Mika Tysona v Praze, kde zastínila i mnohem známější tváře.

Rodačka ze slovenské Žiliny zaujme na první pohled svým nepříliš přírodním vzhledem. To se ale jejímu miláčkovi velice líbí. Vémola se totiž řídí heslem: „Čím extravagantnější, tím lepší!“

Málokdo to ví, ale Karlos Vémola s Lelou chodí už rok a půl. Jak se vlastně dali dohromady?

„Byl jsem zrovna po rozchodu s jinou modelkou a kamarádka mi tehdy řekla, že zná jednu holku, co by se mi mohla líbit, a že o mně pořád mluví,“ zavzpomínal pro Expres.cz Vémola, který je šampionem a největší hvězdou organizace XFN.

Mlátička Vémola a jeho silikonová kráska.

Mlátička Vémola a jeho silikonová kráska

Tou kamarádčinou známou byla právě Lela. Jenže vše bylo trochu jinak!

„Napsal jsem jí tehdy na Instagramu a dozvěděl jsem se, že ona o mně vůbec nemluvila a měla dokonce i přítele,“ svěřil se dále nejslavnější český bijec.

„Na svatbu teď ale nemyslím, nemám na to čas,“ říká třiatřicetiletý svalovec se smíchem.

Karlos Vémola se svou Lelou na Pražském hradě.

Karlos Vémola se svou Lelou na Pražském hradě

Jistě velice zajímavé budou u Karlose a Lely vánoční svátky. Vémola totiž chystá pro sebe a zároveň i svou lásku netypický dáreček.

„Chci jí zaplatit nová prsa. O mně se ví, že mám rád ty silikonové blondýny, a ona se teď trochu zbláznila a šla na brunetu,“ svěřil se bijec.

Nová prsa by tak mohla být nejenom krásným vánočním dárkem, ale také poděkováním za to, že se z Lely stane opět blondýna, tedy žena podle Karlosova gusta.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:51 8. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  82
 • Haha
  41
 • Tvl
  27
 • Super
  23
 • Cože
  14
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat