Čtvrtek 26. listopadu 2020, svátek má Artur
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Vémola „rozstřihl“ fotku s Lelou! „Na rozdíl od ní nebudu tahat špínu,“ řekl a promluvil o nevěře

  Karlos Vémola se vyjádřil k rozchodu s Lelou Ceterovou. | foto: Instagram

  K třaskavému rozchodu s Lelou se vyjádřil i samotný zápasník Karlos Vémola. A byť se to snažil učinit co nejkulantněji, z jeho slov je cítit, že to mezi rodiči osmiměsíční Lili vře. Zpochybnil také nevěru, ze které ho partnerka obvinila.

  „Jen naši blízcí vědí, jak to mezi námi opravdu bylo. A já se k našemu rozchodu dál nebudu nikomu vyjadřovat. Na rozdíl od partnerky já na matku své dcery žádnou špínu o údajných nevěrách a podobně zveřejňovat nikdy nebudu,“ napsal Vémola a zpochybnil tak Lelino tvrzení, že jí byl nevěrný.

  „Všechno jednou bohužel končí, byla to vše moje vina, i když jsme v tom byli dva,“ dodal, zřejmě ironicky.

  Lela v příspěvku, kde rozchod jako první z dvojice oznámila, napsala, že ji zklamala Vémolova nevěra. O té se spekulovalo dlouhodobě. 

  Expres v minulosti informoval třeba o záhadných fotkách Karlose na profilu španělské prsatice Kristhin Gomez nebo o nedávném výletu, na němž zápasníka doprovázely dvě dámy včetně jeho ex Denise Ayverdi.

   „A ty dvě kurvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na Instagramu na rodinku. Hodně lidí ví, že zrovna ty anděl nejsi, a mně už došla trpělivost! Lží už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy,“ napsala Lela Vémolovi do komentářů.

  Právě několik indicií o nevěrách vedlo k tomu, že nyní většina lidí stojí za Lelou. Pod jejím příspěvkem se hromadí vzkazy, že konečně dostala rozum a že nemá zapotřebí žít s někým, kdo ji podvádí. 

  Vyjádření Lely

  Lelino vyjádření

  Naopak pod příspěvkem Karlose Vémoly se strhávají hádky mezi jeho skalními fanoušky a nezanedbatelným počtem lidí, kteří mu vyčítají, že si neváží vlastní rodiny.

  Takhle vypadá život bez Karlose!

  Oznámení rozchodu předcházela další z řady pikantních přestřelek mezi Karlosem a Lelou na Instagramu. Slovenská playmate totiž začala zveřejňovat fotky z dob, kdy se ještě s nejznámějším českým MMA zápasníkem neznala.

  „Takhle jsem si žila předtím, než jsem poznala Karlose. To je pro ty trubky, co si myslí, že jsem ke Karlosovi přišla s holou pr*elí,“ vzkázala.

  „Tak by ses měla k tomu skvělému životu vrátit. Je vidět, že každý máme jiné životní cíle, tak nemá cenu si v nich vzájemně bránit, ale jít si za nimi. I když každý zvlášť. A přitom být pro Lili ti nejlepší rodiče, jakými můžeme být,“ kontroval Vémola.

  Lela si skutečně udělala jméno už předtím, než se s Vémolou dala dohromady. Vždyť už v roce 2013 pózovala pro prestižní pánský časopis Playboy.

  Modelingu se věnuje od třinácti let, předtím přitom nic nenasvědčovalo tomu, že by se takovou cestou měla vydat. Spolužačky se jí prý dokonce posmívaly kvůli malým prsům, zřejmě i proto si je později nechala zvětšit.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

  Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

  Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

  Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 26. listopadu 2020, svátek má Artur
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz