jít naiDNES.cz

Vémolova přítelkyně připomíná panenku Barbie: Chce napodobit živého Kena Rodriga?

Že by Vémolova přítelkyně měla podobné ambice jako Rodrigo Alves, kterému se přezdívá živý Ken? | foto: Profimedia.cz

Proti gustu žádný dišputát, ale nesmí se to s ničím přehánět! Všichni už vědí, že přítelkyně našeho nejslavnějšího MMA zápasníka Karlose Vémoly Lela Ceterová (29) si příliš nepotrpí na přírodní krásu a kromě obřího poprsí podstoupila i řadu jiných chirurgických zákroků. Nedávno měla další dostaveníčko na klinice, a jak je vidět z fotek, kráska začíná připomínat panenku Barbie!

Karlos Vémola se nedávno nechal slyšet, že jeho ideální žena musí mít velká, opravdu velká prsa. Aby dosáhl svého, svou přítelkyni Lelu poslal na luxusní kliniku v Budapešti, kde jí poprsí nechal zvětšit.

To, co ale Lela Ceterová nosí ve výstřihu, už se nedá nazývat velkými prsy, nýbrž obřími. Vémolova přítelkyně by se sama o sobě mohla chlubit mírami modelek: dlouhé nohy, ženská pánev a štíhlý pas, vše je jak ze žurnálu.

Jen její gigantický hrudník působí jako pěst na oko a má zhruba třikrát takový objem, než by měl mít. Samozřejmě je od ní hezké, že chtěla potěšit svého přítele, na druhou stranu je na místě myslet především na vlastní zdraví.

Lela Ceterová si nechala zkrášlit poprsí.

Lela Ceterová si nechala vylepšit poprsí.

Vzhledem k tomu, že umělé poprsí není zdaleka jediným zákrokem, kterému se playmate Lela podrobila, začíná nápadně připomínat oblíbenou panenku Barbie. 

Lela Ceterová si nechala zkrášlit poprsí, Karlos jí byl jako obvykle oporou.

Lela Ceterová si nechala zvětšit poprsí, Karlos jí byl jako obvykle oporou.

Že by Lela měla podobné ambice jako Rodrigo Alves, kterému se přezdívá živý Ken a pro svůj ideál krásy byl ochotný podstoupit přes stovku zákroků?

Rodrigo Alves si na zákrok ještě v sobotu nestěžoval.

Rodrigo Alves

Doufejme, že na rozdíl od něj má Lela alespoň špetku soudnosti a pudu sebezáchovy. Rodriga už totiž všechny plastiky začínají ohrožovat na zdraví. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:55 24. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Trapas
  15
 • Tvl
  13
 • Super
  10
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
Komentáře