Pondělí 24. června 2024, svátek má Jan
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vémolovi krokodýli: Drama během stěhování! Zápasník se pustil do kritiků: Vy hovada

  Karlos Vémola si jel vyzvednout dva čtyřmetrové krokodýly. | foto: Instagram

  Svou domácí zoo rozšířil o dva čtyřmetrové krokodýly. Netrvalo dlouho a Karlos Vémola (35) se kvůli novým mazlíčkům ocitl opět pod palbou kritiky. Někteří lidé nejznámějšímu českému MMA zápasníkovi píší, že krokodýlům, ale i třeba lvici Else by bylo mnohem lépe jinde než ve Vémolandu. Co na kritiku říká Terminátor?

  Minulý čtvrtek Karlos Vémola živě na Instagramu vysílal, jak si do svého měchenického sídla stěhuje dva čtyřmetrové krokodýly. Akce, která trvala několik hodin, se neobešla bez komplikací. Uspaná samice se během cesty do Vémolandu probudila a rozbila boční stěnu bedny. V dodávce tedy byla chvíli „na volno“, což polekalo i samotného Vémolu.

  Nakonec vše dobře dopadlo a MMA zápasník samce i samičku krokodýlů nilských dopravil do výběhu, který pro ně připravil.

  Fanouškům na Instagramu se Vémola nově svěřil, jak se jeho noví mazlíčci budou jmenovat.

  „Jméno pro samici bylo jasné: Lela. Ale pro tohoto bad boye jsme si nevěděli rady,“ napsal Vémola, jemuž nakonec jeden z příznivců poradil, aby samec dostal jméno Káčko, což se Karlosovi velmi zalíbilo.

  Jméno pochází z filmu Gangster Ka, který je inspirovaný životním příběhem Radovana Krejčíře. Hlavní roli si zahrál Vémolův oblíbený herec Hynek Čermák, kterého bude zápasník brzy hostit ve své show.

  Vémolův krokodýl, který dostal jméno Káčko.

  Vémola ke kritikům: Vy hovada, pro zvířata dělám možné i nemožné

  Vémola pro všechna zvířata, jež má v domě, dělá první poslední, i tak se ale objevili ti, kteří chov krokodýlů neschvalují.

  Zápasník, jenž si exotická zvířata rád pořizuje jako odměnu za své výkony v kleci, se rozhodl ke svým kritikům promluvit v živém streamu na Instagramu, který vznikl ve spolupráci se serverem iSport.cz.

  „Sklidil jsem na plno hejtů, stejně jako když přišla Elsa, že jsem tyran zvířat. Elsu jsem si vzal, protože ji nikdo nechtěl, byl to odloženec. Starám se o ni podle nejlepšího vědomí a svědomí,“ tvrdí Vémola.

  „To samé bylo s těmi krokodýly. Byli posledních deset let v nějakém výběhu, přerůstají ten výběh a já jsem je vzal k sobě, do většího výběhu. Nejsem hovado, které jelo do Afriky a někde chytilo divoké krokodýly a přitáhlo je tady do klece,“ reagoval na kritiku známý zápasník.

  Aby pro čtyřmetrová zvířata Vémola mohl vytvořit krásný výběh, musel se vzdát dvou místností.

  „Zrušil jsem celou pracovnu a knihovnu, aby měli co největší bazén. Dělám možné i nemožné,“ říká Karlos, jehož brzy čeká svatba s playmate Lelou Ceterovou.

  Na závěr ještě Vémola poslal vzkaz všem, kteří ho za chov exotických zvířat rádi kritizují a považují ho za tyrana.

  „Jsem velký milovník zvířat. Nikdy bych do Afriky lovit nejel. Jsem nadšený rybář, když chodím na ryby, pak je pouštím. Ta hovada, co píšou, že týrám zvířata, jestli mají nějaké nápady nebo možnosti, jak ty krokodýly přenést do Afriky, sem s tím! Ale myslím si, že nikdo z těch hejtrů na to nemá koule, finance ani čas,“ pravil lehce rozčílený Vémola.

  Hádka kvůli lvici Else s rivalem Peštou

  Kromě „běžných“ lidí na Instagramu se do Vémoly před časem ostře pustil jeho velký rival Viktor Pešta.

  „Asi zase budu nařknut z toho, že se jen snažím získat pozornost, ale trápit doma lva, abych si zvýšil kredit, mi přijde jako fakt zm*dství,“ napsal historicky druhý Čech v UFC na Instagramu organizace Oktagon MMA. 

  Pešta prý kontaktoval Vémolu a dal mu kontakt na organizaci, která by se lvice Elsy ráda ujala. 

  „Nikdy jsem neřekl, že se vrátí do divočiny. To je dost nereálné a mohou to říkat jen lidé, co tomu nerozumí. Dovedete si představit, co by to stálo, ji naložit do letadla, odvézt do Afriky a začít ji učit lovit? Nejsem její majitel. Ona není moje, patří doktorce Holovské. Do doby, než si pod Kokořínem vybuduje to obrovské lví království, na kterém ona pracuje, jsem jí slíbil, že se o Elsu postarám a poté ji vrátím. Pokud se paní doktorka rozhodne, že ji někam dá, to je její rozhodnutí. Ať se mi to líbí, nebo ne, není to můj lev,“ reagoval poté Vémola pro TN.cz.

  Později Vémola svého rivala Peštu označil za „idiota“ a v jednom ze svých streamů oznámil, že už se k němu nikdy nebude vyjadřovat.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 úterý 17. srpna 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   77
  • Super
   38
  • Haha
   36
  • Cože
   12
  • Tvl
   12
  • Sladký
   10