jít naiDNES.cz

Jak jsem málem umřela: Vémolova bývalka popsala dny plné bolesti po děsivém pádu

Měla štěstí v neštěstí! Denise Ayverdi, bývalá přítelkyně populárního českého MMA bijce Karlose Vémoly, spadla v Itálii z několika metrů na záda a zlomila si tři obratle. Sexy prsatice, která mimo jiné září v televizní show Take Me Out, Expresu popsala, jak se zhruba dva týdny po děsivém pádu cítí. Vypadá to, že rekonvalescence bude mnohem rychlejší, než se původně zdálo.

Konec srpna se modelka Denise Ayverdi rozhodla strávit v Itálii se svými přáteli. Nechybělo málo a byla to možná poslední dovolená v jejím životě.

„Kvůli mé nešikovnosti jsem spadla z výšky 3–4 metrů rovnou na záda na beton. Mám poraněnou páteř. Tři zlomené obratle, velké bolesti. Nedokážu sedět, vstát ani chodit, sama normálně jíst a pít bez asistence. Jen ležet v jedné poloze a jsem plně závislá na pomoci ostatních,“ informovala své přátele Denise na Facebooku. 

Modelku poté převezli do Ústřední vojenské nemocnice v Praze, kde Denise podstoupila rehabilitace a s pomocí chodítka se učila znovu chodit. 

Denise Ayverdi se musela učit chodit.

Denise Ayverdi se musela učit chodit.

Původně se zdálo, že rekonvalescence potrvá i několik měsíců. Expresu ale modelka sdělila, že už je doma, a dokonce se dokáže sama pohybovat!

„Už je to mnohem lepší. Tři dny už chodím, byl to vážně zázrak, že to dopadlo, jak to dopadlo,“ řekla nám na úvod kráska, která má za sebou poněkud bouřlivý vztah s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou.

„Jsem unavená, dneska jsem první den byla venku alespoň v obchodě pro jídlo. A přijdu si, jako kdybych ušla 100 kilometrů,“ svěřila se Denise.

Denise Ayverdi je hodně sexy.

Denise s plyšákem pro štěstí

S Karlosem Vémolou chodila vnadná kráska zhruba tři roky. Obávaný zápasník se o Denise rozepsal ve své biografii s názvem Lvi žerou první

Karlos v knize uvedl, že Denise načapal při sexu s milencem. K milostným hrátkám mělo navíc docházet ve Vémolově bytě a bijec ještě dostal od milence facku!

Modelka ale brzy přispěchala se svou verzí. Podle ní byl prvním nevěrníkem ve vztahu sám Karlos, který na ni prý hodně žárlil a jejího milence zbil.

„V tu dobu jsme spolu už skoro rok nebyli a navíc nešlo o jeho byt. Jednalo se o byt, kde žiji už sedm let v pronájmu. Karlos ani neměl klíče, musel proto vyrazit dveře. On (milenec Denise, pozn. red.) ho rozhodně první nenapadl. Snažila jsem se ho před Karlosem bránit, ale nešlo to. Kdo by dobrovolně napadal Karlose? Jedině blázen. Karlos ho mlátil pěstmi do hlavy, sdělila nám před časem sexbomba, podle níž její milenec tehdy skončil v nemocnici a byl tři týdny na neschopence.

S tím ale Vémola vůbec nesouhlasí.

Zatímco MMA zápasník si před časem nabrnkl jinou playmate, Slovenku Lelu Ceterovou, se kterou čeká dítě, Denise nového partnera očividně stále hledá. Září totiž v televizní show Take Me Out, kde jí s výběrem nové lásky pomáhá i moderátor Jakub Prachař.

V prvním díle druhé řady se Denise zamlouval slovenský fešák. Tomu se ale více líbila mnohem přirozeněji vypadající dívka Týnka.

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat