Žena, která omylem skvěle vyfotila královské manžele: Už je z ní milionářka!

Karen vyfotila členy královské rodiny a vydělala si v přepočtu přes milion korun. | foto: TwitterProfimedia.cz

Je to příběh jako z přiblblého romantického filmu. Svobodná (zadlužená) matka a fanynka královské rodiny Karen Anvil předloni vyfotila slavnou čtveřici: prince Harryho, Williama, Meghan Markle a Kate Middleton, a život se jí obrátil vzhůru nohama. Za rok na královských snímcích vydělala v přepočtu téměř milion a půl korun. Teď dostala dokonce pozvánku na udílení cen BAFTA, odkud si odnesla další úlovek, a to fotku Kate Middleton.

Svobodná matka Karen Anvil měla odjakživa slabost pro královskou rodinu. Pokud tedy měla možnost své oblíbence vidět naživo, neváhala a vyrazila na místo činu.

Jednoho prosincového dne opět stála v zástupu fanynek a čekala, až se členové dvora objeví na cestě ke kostelu, kam chodí každoročně na vánoční mši.

Podařilo se jí zachytit prince HarryhoWilliama i s jejich manželkami, a to tak, že tři z nich se dívají přímo do jejího fotoaparátu, navíc se obě ženy smějí od ucha k uchu. Slavnou čtveřici takto vyfotila zepředu i zezadu a snímky dala na sociální sítě.

Během pár hodin fotky „slavné čtyřky“ oblétly celý svět a média byla okouzlena tím, jakou symbiózu se Karen povedlo zachytit. Profesionální fotografové totiž často mají problém s tím, že když fotí skupinu lidí, každý se dívá jinam. Je to logické, protože fotografů bývá mnoho a slavní nevědí, kam se dívat dřív.

Snímek, na kterém žena vydělala přes milion korun.

Snímek, na kterém žena vydělala přes milion korun.

Tady se ale všichni kromě Williama dívají přímo na Karen, fotka má tedy jedinečnou kompozici. Není proto divu, že média a tiskové agentury napříč světem začaly Karen oslovovat s tím, že si snímky odkoupí. 

Překvapená Karen si tak za rok přišla v přepočtu na téměř milion a půl korun a osobně se setkala s princem Harrym a Meghan Markle.

Vloni na vánoce se Karen Anvil podařilo vyfotit Meghan Markle!

Loni na Vánoce se Karen Anvil podařilo vyfotit Meghan Markle.

Řekl mi, že doufá, že jsem fotky pořádně zpeněžila!“ pochlubila se Britka.

„Díky penězům za jedinou fotku jsem si vydělala tolik, že nemusím téměř rok pracovat, a splatila jsem všechny dluhy!“ řekla nadšeně Karen pro deník Daily Mail.

Svobodná matka Karen Anvil s dcerou

Svobodná matka Karen Anvil s dcerou

Letos se „fotografce“ dostalo další pocty, když dostala pozvánku na 72. ročník udílení cen BAFTA, kam dorazila i se svou dcerou.

A právě Karenina dcera byla letos tou úspěšnou, když se jí podařilo vyfotit Kate Middleton se širokým zářivým úsměvem a zase s přímým pohledem do objektivu.

Kate Middleton na udílení cen BAFTA. Snímek pořídila dcera Karen Anvil,...

Kate Middleton na udílení cen BAFTA. Snímek pořídila dcera Karen Anvil.

Stejně jako předchozí fotky i tento snímek slaví úspěch a dá se předpokládat, že si tím ženy vydělají další finanční obnos, který se rovná zhruba ročnímu platu.

Peníze chce Karen použít na studia své pohotové dcery. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat