Čtvrtek 26. listopadu 2020, svátek má Artur
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Vémola se po rozchodu jako otec nepřetrhne. Syna má v Londýně, dcera bude na Slovensku

  Situace, do které se nechce dostat žádný rodič. Karlos Terminátor Vémola už nyní ví, že nebude u výchovy ani jednoho ze svých dvou dětí. Zatímco syn Karel žije se svou maminkou v Londýně, Lela Ceterová se i s jeho osmiměsíční dcerou Lili hodlá odstěhovat na Slovensko. Šel tomu naproti svými činy?

  „Děti jsou největší starost, ale i radost. Ony jsou vlastně důvod, proč to všechno dělám,“ říkal Karlos Terminátor Vémola ještě loni v listopadu, krátce po prohraném zápasu století s Attilou Véghem, a mohlo se zdát, že tělocvičnu načas vymění za teplo domova. Ani po narození dcerky Lili se ale v jeho životě nic nezměnilo.

  Lela Ceterová, se kterou se dali dohromady před dvěma lety, si ještě před oznámením rozchodu postěžovala, že Vémola rozhodně není příkladným otcem.

  „Je mi to líto, i když chápu, že je pracovně vytížený. Ale s tím jsem počítala, věděla jsem, že to tak nějak bude. Přiznám se však, že jsem si to představovala jinak. Doufala jsem, že se dceři bude věnovat víc. Hlavně vidím, jak malá extrémně rychle roste, každý den dělá pokroky. Ale říká se, že muži se začnou děťátku věnovat víc, až když je trochu starší. Myslím, že se to časem změní,“ říká Lela, která právě tohle ale Karlosovi neumožní.

  Před několika dny oznámila, že ačkoliv jsou rodiči překrásného děvčátka, už netvoří pár. A proto se rozhodla opustit Českou republiku a i s dcerkou se vrátit na Slovensko.

  „Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, a proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila záležitosti potřebné ke stěhování. Tomu zabránil covid, z kterého se musíme vyléčit. Potom odcházíme,“ dodala nekompromisně a množným číslem dala jasně najevo, že s sebou bere i osmiměsíční dceru.

  Když Karlos bude chtít vídat své děti, bude muset cestovat. Zatímco dcera bude podle všeho vyrůstat na Slovensku, syn žije se svou maminkou v Londýně, kde Vémola střídavě od svých osmnácti let žil.

  Nutno říct, že Vémola asi nebude otcem roku. Nejenže se nevěnoval své dceři, což potvrdila sama Ceterová, velmi nelichotivě se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka vyjadřoval o svém teprve devítiletém synovi.

  „Můj kluk, ten je trošku měkkej. Z toho bude spíš baleťák, je mu devět let. Já tedy říkám, že šest, protože je chudák takový pomalejší. On to má po mámě. Dal jsem ho na ragby, to vůbec nešlo, to na něj bylo moc drsný. Teď jsem ho dal na fotbal. On to v sobě nemá. Já to do něj úplně nechci vmlátit, chci, aby z něj byl trochu chlap, ale ne po mým. Když vidím, že to v tom děcku není, tak to v tom děcku není. Já mu vždycky říkám: Buď šampion, čeho chceš. Můžeš hrát fotbal, ty seš takovej měkkej, baleťák. Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“ řekl Vémola, který jedním momentem sebevědomí svého potomka hodil do záchodové mísy a třikrát za ním spláchl.

  Teď jsme zvědaví, co s Vémolou udělá fakt, že se Lela hodlá i s malou Lili odstěhovat na Slovensko. Ačkoliv se své dceři příliš nevěnuje, i Ceterová přiznává, že je malá pro Karlose vším.

  „Miluje naši Lili, je to jeho malinká holčička,“ nechala se slyšet Lela, která už dokonce vypověděla smlouvu nájemníkům svého bytu, čímž dává najevo, že je o svém stěhování stoprocentně přesvědčená.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

  Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

  Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

  Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 26. listopadu 2020, svátek má Artur
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz