jít naiDNES.cz

Podvodník z Prostřena Karel: Místo rakve má doma krásnou manželku!

Prostřeno | foto: Facebook

V pořadu Prostřeno ze sebe dělal psychicky narušeného úchyla, nic z toho ale nebyla pravda. Karel Ondrka sice tvrdí, že je gerontofil a ve „svém“ bytě měl vystavené urny svých údajných expartnerek, realita je ale úplně jiná. Jeho skutečná manželka je mladá a krásná!

Pokud jste si ve středu pustili primáckou reality show Prostřeno, mohlo vás chování a libůstky Karla Ondrky pohoršit. Ten se totiž ve svém medailonku svěřil, že spí v rakvi, miluje ženy důchodového věku a má sklony k sadomasochismu a to z pohledu dominantního jedince, což by znamenalo, že své partnerky rád trýzní.

Nic z toho ale není pravda. Karel nemá Touretteův syndrom, nechová ve své vaně rybičky, nevlastní slepici jménem Babiš a už vůbec nemá slabost pro ženy ve věku své babičky.

Naopak. V září roku 2015 se oženil s krásnou Hankou, se kterou je dodnes. Svědčí o tom i srdceryvný vzkaz, který Ondrka sepsal začátkem letošního roku a na jehož konci své manželce děkuje.

Ne vše ale bylo na Karlovi falešné. Ačkoliv byt, ve kterém se natáčelo vaření s ním doopravdy patří Pavlovi, se kterým se nejvíc hádal, Karel v něčem nelhal. Doopravdy má hodně dioptrií a trpí lupenkou. Vše ostatní si ale vymyslel a společně s Pavlem si nevystřelili nejenom z tvůrců Prostřena, diváků, ale i ze svých soupeřů, kteří jim na jejich lep skočili a ukázali tak svou pravou tvář tím, jak se chovali k postiženému člověku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:47 22. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  341
 • Trapas
  93
 • Haha
  66
 • Cože
  50
 • Tvl
  42
 • Sladký
  27
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat