Karel Janeček a jeho mnohoženství: Nosí na rukou každý rok jinou!

Největší casanova české kotliny? Karel Janeček (45)! Ten když je zamilovaný, vypadá to, jako by se vrátil v čase o dvacet let zpět. Veřejná líbačka, doteky, objetí, nic z toho geniálnímu matematikovi nedělá problémy, a je jedno, zda se nachází v Rudolfinu, nebo ve Státní opeře. Pozoruhodné ale je, že Janeček nosí na rukou každý rok jinou!

Karel Janeček zase jednou vyrazil se svou duchovní ženou Lilií Khousnoutdinovou do společnosti a nechyběla u toho nezbytná dávka intimností. Pár se na sebe před zraky fotografů lepil a nevynechal ani líbačku po francouzsku.

Jak už bývá Janečkovou tradicí, na závěr kameramanům předvedl, jak to vypadá, když muž nosí svou ženu na rukou. Zase hezky po roce. Jen s tím rozdílem, že loni takhle nosil svou právoplatnou manželku Mariem Mhadhbi, s níž má syna.

Janeček se s Mariem ve společnosti naposledy ukázal loni na jaře při udílení Českých lvů. Tam manželský pár cukroval, jako by nikdo jiný neexistoval. Jenže existoval. V té době už měl Janeček dávno románek s kněžkou Lilií Khousnoutdinovou, kterou během buddhistického obřadu v Bhútánu pojal za svou duchovní ženu, aby s ní poté počal dceru Isabellu. Tuniská matematička se tak po boku Janečka postupně přestávala objevovat, až se zdá, že Lilia, která vede semináře o sesterství, ji zcela zastínila.

Kromě všech svých nezpochybnitelných předností je Karel Janeček proslavený i svým neotřelým postojem ve vztahu k ženám a především náchylností k polyamorii, tedy životnímu stylu, v němž figuruje více partnerek, s nimiž udržuje intimní kontakt.

V dávné minulosti tento vícečetný svazek poprvé demonstroval v přímém televizním přenosu, když si užíval lyžovačku s miss a lékárnicí Janou Doleželovou, přičemž je odchytla reportérka, která se Janečka otevřeně zeptala, zda je pravda, že má ještě jinou přítelkyni. Matematik se širokým úsměvem jen odvětil, že to pravda je, zatímco Doleželové úsměv zmrzl... Poté už jen následoval rozchod.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:36 24. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  18
 • Haha
  15
 • Cože
  14
 • Tvl
  13
 • Sladký
  10
Komentáře