jít naiDNES.cz

Miliardář Janeček po vyhraném soudu zveřejnil fotografie všech dětí. A rýpl si do Mariem

Karel Janeček je štěstím bez sebe. | foto: Facebook

Takhle vypadá štěstí! Miliardář Karel Janeček (46) se na svém Facebooku pochlubil fotografiemi, na nichž si užívá přítomnost svého syna Yanise (3). Chlapce, kterého má se svou stále ještě manželkou Mariem Mhadhbi, si mohl do Prahy přivézt po dlouhých osmi měsících.

Karel Janeček neskrýval nadšení.

„Jsem šťastný, že můj syn Yanis může konečně být po osmi měsících soudních tahanic v Praze. Užívám si nádherný týden s mými dětmi i mou rodinou a přáteli,“ napsal na svém Facebooku Janeček.

„Celé to čekání na mého syna má jeden pozitivní důsledek. Přineslo mi to zásadní uvědomění, jak moc důležité i vzácné je být se svými blízkými. Teď už se s ním budu díkybohu moct vídat pravidelně a bez omezování,“ dodal matematik, který si také neodpustil menší rýpnutí do Mariem, s níž se rozvádí.

Nejšťastnější otec dneška?

Nejšťastnější otec dneška?

„Věřím, že na rozdíl od maminky z něj bude čestný člověk,“ napsal Janeček v komentářích pod fotografií se svým synem. Netrvalo dlouho a od svých fanoušků a přátel se dočkal kritiky.

„Co jste to za člověka, že píšete, že matka vašeho syna není čestná? Je to stále matka vašeho syna! Doufám, že ji nešpiníte i v přítomnosti malého, to byste byl opravdu příklad čestnosti,“ píše Janečkovi paní Marcela.

Janeček si opět rýpl do své manželky.

Janeček si opět rýpl do své manželky.

Zato Lilia je ve svých komentářích zdrženlivější. Jeden z diskutujících namítal, že nově pořízené snímky Janečkovy rodiny působí neosobně a chladně. 

„Jsou focené doma, respektive tam, kde teď žijeme a čekáme na dokončení rekonstrukce v našem milovaném bytě. Ten barák skutečně působí velmi chladně a uměle, tedy chápu váš dojem,“ odpověděla na kritický komentář.

Karel Janeček si tuniskou matematičku Mariem vzal v roce 2015. Chvíli vypadali šťastně. V zimě roku 2017 ale Janeček oficiálně oznámil krach manželství. 

Mariem se i se synem Yanisem vrátila do Francie. Od té doby Janečkovo srdce patří už jen jeho nynější partnerce Lilii Khousnoutdinové, s níž má miliardář roční dceru Isabelu.

Janeček se v nedávné minulosti několikrát nepříliš lichotivě vyjadřoval na adresu své manželky. Vedl s ní jakousi válku přes sociální sítě. V jednom z příspěvků na Facebooku o ní například napsal, že je mentálně nemocná.

Reagoval tak na to, že Mariem na jeho osobu podala údajně lživé trestní oznámení kvůli domácímu násilí a pokusu o únos syna Yanise.

Tuniská matematička Janečka obvinila také z toho, že před synem užívá drogy a svým nezodpovědným chováním ho ohrožuje. Mariem Janečkovi údajně povolovala styk se synem, jen pokud u toho bude chůva.

Francouzský soud veškerá obvinění smetl ze stolu a Janečkovi styk se synem povolil. Yanis tak bude dále bydlet se svou matku v Paříži, ale za svým otcem bude moct jezdit do Prahy.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat