Jsi královna, ale v posteli budu mít i jiné... Janeček promluvil o právoplatné manželce

Miliardář Karel Janeček patří v současné době asi k nejkontroverznějším mužům českého showbyznysu. Vedle manželky Mariem si totiž pořídil druhou partnerku, kterou během buddhistického obřadu v Bhútánu pojal za svou choť a následně vědomě počali potomka. Co na to ovšem jeho právoplatná manželka? „Myslela si, že mě změní. Úplně jsme se nepochopili,“ říká Janeček.

Když si bral Karel Janeček v roce 2015 tuniskou matematičku Mariem Mhadhbi, zdálo se, že konečně našel ženu, která ho přijala i s jeho postojem k životu. Řekl jí, je zastáncem mnohoženství a absolutní svobody. Že si nehodlá odpírat žádné radosti ani slasti, které život nabízí.

A přestože Mariem s Karlovými podmínkami souhlasila, v koutku duše nejspíš doufala, že ho donutí vztah k ostatním ženám přehodnotit.

„Když jsem se s Mariem viděl podruhé v životě, řekl jsem jí, že jsem muž, který chce mít víc žen. Trochu se podivila a asi se jí to úplně nelíbilo. Ale skousla to. Nejspíš si myslela, že to změní,“ řekl pro časopis Marianne před pár měsíci Janeček.

Rozhovor poskytl v době, kdy ještě jeho láska k bývalé dule Lilii Khousnoutdinové nebyla veřejná, v srdcích obou milenců však hořela naplno. Janečkova slova jasně nasvědčují tomu, že manželka kvůli jeho nové rodině trpí.

Janeček je v manželství šťastný. Má to tak i jeho žena?

Janeček dodnes tvrdí, že je v manželství šťastný. Má to tak i jeho žena? Vše svědčí pro opak.

„Když jsem poznal, jak výjimečná Mariem je, řekl jsem jí, že je moje vesmírná láska. Že ona opravdu bude jediná. Že budu mít i jiné ženy, ale ona bude královna. To je mé maximum. Mariem si ovšem myslela, že občas budu mít nějaký úlet a tím to skončí. Ale to jsme si úplně nerozuměli,“ vysvětlil Karel.

Lilia mu však podle všeho učarovala natolik, že nebyl Janeček schopen dodržet ani to maximum. Naopak. Zdá se, že je to právě Lilia, která má v současné době v Janečkově životě primát a drží opratě.

Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček na Czech Blog Awards 2017

Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček na Czech Blog Awards 2017

Žijí ve společné domácnosti, hledají právní cestu, jak se stát oficiálně manželi, a těší se na společného potomka. Lilia se rozvádí s manželem a s Karlem už se ukázala ve společnosti. Ruku v ruce totiž dorazili před týdnem na udílení Czech Blog Awards.

Pořád je Mariem Janečkova královna?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:05 25. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  214
 • Cože
  32
 • Haha
  31
 • Super
  30
 • Tvl
  29
 • Sladký
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat