jít naiDNES.cz

Lilia je nejlepší macecha. Karel Janeček zase perlí a sklízí za to posměch!

Karel Janeček prožívá romantiku v Paříži se všemi svými dětmi a s partnerkou. | foto: instagram

S celou smečkou všech svých pěti dětí vyrazil matematik Karel Janeček do Paříže. Nesměla pochopitelně chybět jeho současná partnerka Lilia Khousnoutdinova (30), které milovník žen popřál ke Dni matek a poděkoval jí za to, jak se mateřské role zhostila. Sklidil za to další kritiku na sociálních sítích!

Když láska, tak v Paříži! Přesně tam zavítal miliardář Karel Janeček se svou současnou partnerkou, kněžkou lásky Lilií. 

Nejednalo se ale o nějaký romantický výlet ve dvou. Janeček město lásky dopřál i svým pěti potomkům.

„Po delší době a velkém úsilí se mi podařilo strávit den společně se všemi svými dětmi,“ píše Janeček na sociálních sítích.

„Přeji vše krásné matkám k dnešnímu svátku. Své ženě obrovsky děkuji za to, jaká je ‚naduvěřitelně‘ úžasná matka i macecha (díky mně rovnou trojnásobná),“ rozplýval se Karel Janeček v neděli, která připadla na Den matek.

Romantika v trávě

Romantika v trávě

Ne každý je ale z matematikovy rodinné idylky dojatý, někteří lidé Janečka tvrdě odsuzují za to, jak střídá své partnerky.

Jak trapné. Jestli pak jste popřál i první ženě, kterou jste tak elegantně hodil přes palubu? Tahle ,úžasná‘ bude jednou v její pozici. A vaše karma pracuje,“ vzkazují lidé.

Karel Janeček s lilií Khousnoutdinovou v Paříži

Karel Janeček s Lilií Khousnoutdinovou v Paříži

Naráží tím na předešlé Janečkovo manželství s matematičkou Mariem Mhadhbi. Té sliboval věčnou lásku (s výhradami) a pořídil si s ní syna Yanise.

Pak ale potkal kněžku lásky Lilii Khousnoutdinovou a na vlastní manželku Mariem už jaksi nezbylo v partnerství místo a dospělo to až k rozvodu.

„Když jsem poznal, jak výjimečná je, řekl jsem jí, že je moje vesmírná láska. Že ona opravdu bude jediná. Že budu mít i jiné ženy, ale ona bude královna. Mariem si ovšem myslela, že občas budu mít nějaký úlet a tím to skončí. Ale to jsme si úplně nerozuměli,“ komentoval tehdy Janeček svůj nový vztah s Lilií v médiích.

Dnes se po Mariem slehla zem. Karel Janeček jí měl údajně přenechat luxusní byty na Malé Straně a v Paříži. Což je sice štědré, na druhou stranu ztracenou lásku to Mariem nevrátí.

Jak je vidět, s tuniskou matematičkou soucítí i někteří lidé, kteří Janečkovi nepřestávají připomínat, jak necitlivě se ke své předešlé ženě zachoval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:43 10. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  76
 • Cože
  18
 • Super
  16
 • Tvl
  16
 • Sladký
  15
 • Haha
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat