jít naiDNES.cz

Janeček nazouvá bačkory. Třetí manželka Lilia ho „vyléčila“ z mnohoženství

Geniální matematik Karel Janeček znovu rozvířil žhavé diskuze na sociálních sítích, když sdílel své novoroční myšlenky o rodině: „V novém roce jsem přišel na revoluční myšlenku, že nejvyšší hodnotou je možná rodina.“ Vzhledem k tomu, že je byznysmen známý svou láskou k více ženám, reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Miliardář, byznysmen, geniální matematik, filantrop a milovník žen. To všechno je Karel Janeček (45). A jak to tak bývá, zejména pro to poslední se stává nezřídka terčem posměchu. V novém roce jsem přišel na revoluční myšlenku, že nejvyšší hodnotou je možná rodina,“ zamýšlí se Janeček na sociálních sítích.

Vzhledem k tomu, že v minulosti Janeček své životní partnerky častěji střídal a stalo se dokonce, že udržoval vztah s více ženami naráz, pod příspěvkem se rychle začaly množit posměšné komentáře.

A kolik manželek?“ táže se jeden z diskutujících. Asi možná ‚ta pravá‘ žena,“ uvažuje další nad tím, zda Janeček došel k poznání pod vlivem funkčního vztahu se svou nynější láskou Lilií.

Tak škoda, že před tímhle prozřením je několik vašich dětí bez táty,“ zní komentář dalšího pisatele. Naráží na to, že měl Janeček několik žen, s nimiž má děti, přičemž ženy opustil. Stejně si myslím, že za chvilku vás to bude nudit,“ nevěří Janečkovu předsevzetí další z matematikových followerů.

Naštěstí se zdá, že má Janeček také řadu příznivců, kteří se ho zastávají. „Věřím, že děti tátu mají a věnuje se jim víc než mnoho otců ležících na pohovce doma nebo honících v práci tajně milenky, konstatuje pravděpodobně trefně matematikův zastánce.

Karel Janeček je znám nejen tím, že vydělává stovky milionů během několika hodin, ale také svým neotřelým postojem ke vztahu k ženám a především náchylností k polyamorii, tedy životnímu stylu, v němž figuruje více partnerek, se kterými udržuje intimní kontakt.

V minulosti tento vícečetný svazek demonstroval v přímém televizním přenosu, když si užíval lyžovačku s lékárnicí Janou Doleželovou a rekreanty odchytla reportérka, která se Janečka otevřeně zeptala, zda je pravda, že má ještě jinou přítelkyni. Matematik se širokým úsměvem jen odvětil, že to pravda je, zatímco miss Doleželové úsměv zmrzl, poté následoval rozchod.

V roce 2015 se Janeček oženil s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi, s níž má syna.

Když jsem poznal, jak výjimečná Mariem je, řekl jsem jí, že je moje vesmírná láska. Že ona opravdu bude jediná. Že budu mít i jiné ženy, ale ona bude královna. To je mé maximum. Mariem si ovšem myslela, že občas budu mít nějaký úlet a tím to skončí. Ale to jsme si úplně nerozuměli,“ řekl kdysi o manželství Janeček.

Jenže sliby chyby, na scéně se objevila Lilia Khousnoutdinova, kněžka, která vede semináře o ženské síle a sesterství. Pár spolu odcestoval do Bhútánu a navzdory Janečkově manželství se nechali rituálně buddhisticky oddat, loni v červnu se jim narodila dcera Isabella.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:32 7. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  111
 • Haha
  38
 • Tvl
  17
 • Cože
  16
 • Super
  14
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz