Lití oleje do ohně, to je jeho zábava. Tuší nerozvedený Janeček, jak jeho výlevy působí?

2. září 2019
IQ má asi tak vysoké, že by ho mohl rozdávat, ale v těch nejobyčejnějších věcech se to mnohdy neprojevuje. Geniální matematik a filantrop Karel Janeček po delší době sdílel na sociálních sítích nadšení z toho, jakou ženu má po svém boku. Vzhledem k tomu, že stále není rozvedený, mlčeti zlato.

Po delší odmlce o sobě zase potřebuje dát vědět! Dnes jsou to přesně dva roky, co jsme s Lilií učinili, věřím, to nejlepší životní rozhodnutí, kdy jednadvacet mnichů dle místní tradice požehnalo našemu svazku,“ vzpomíná Karel Janeček na životní okamžik, který zamíchal kartami jeho vztahu s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi.

Zatímco s ní byl ženatý a na světě už byl jejich syn Yanis, Karel Janeček se mezitím sblížil s Lilií Khousnoutdinovou, absolventkou Oxfordu a kněžkou, která se věnuje ženské tematice a pořádá ezoterické seance pro ženy.

Zamilovaná dvojice se spolu vypravila do Bhútánu, kde svou zamilovanost nechali posvětit mnichy při rituálním obřadu. Dílo bylo dokonáno početím společné dcery Isabely.

Bhútán je magická země, kam se určitě ještě vrátím. Jsem rád, že zrovna tam se odehrálo několik krásných a klíčových okamžiků našeho života,“ svěřuje se Janeček dva roky od tohoto okamžiku, tedy dnes.

Je pochopitelné, že chce dát na odiv štěstí, které může sdílet se svou životní láskou Lilií. I když to neustále opakuje dokola a veřejnost slyšela o příběhu lásky vše i pozpátku, proč ne? Sdílet tak silné příběhy se neomrzí a navíc ten příběh má opravdu radostný konec.

Jak pro koho. V tom je zakopaný pes.

Jeho stále ještě zákonná manželka Mariem Mhadhbi z milostného trojúhelníku nevyšla s tak pozitivní bilancí, jakou se chlubí Janeček nebo jeho partnerka (dnes už i snoubenka, protože matematik nelenil a Lilii už stačil požádat o ruku, ačkoliv ještě není rozvedený).

I když jí manželství s matematikem dalo syna Yanise a dva byty, zůstala na ocet, Janeček odešel za jinou, Mariem zůstala s malým synem sama.

Nikdo neví, jakým kolotočem manipulací a lží, jak matematik naznačuje, jejich vztah prošel. Na druhou stranu to oficiálně ještě není ukončené, tak proč pořád přilévat olej do ohně? Proč matematik svůj současný vztah před veřejností tolik velebí, když to není se vším všudy ukončené?

Vždyť štěstí si lze vychutnávat v tichosti, aniž by o tom věděli na druhé polokouli. Štěstí to nijak nezmenšuje a hlavně to nikomu neubližuje.

Třeba Mariem. Ať už udělala cokoliv.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 úterý 31. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • 66
  • 31
  • 31
  • 29
  • 25
  • 22
Komentáře