Komická náhoda: Janeček a Lilia se zase tulili, dcera se odvrátila. Nebo to bylo jinak?

15. září 2019
Karel Janeček a jeho kněžka lásky Lilia Khousnoutdinova sice světu dávají velmi rádi najevo své vzájemné sympatie, někdy jsou ale reakce jejich okolí úsměvnou náhodou. Na premiéře muzikálu Čarodějka od jejich přeslazeného miliskování odvracela zrak i Janečkova dcera Viktorie. Nebo ne?

Životem Karla Janečka prošlo mnoho žen a s některými z nich má děti, ale Lilia Khousnoutdinova je bezesporu jeho vášnivou láskou. Milenci se od sebe nemohou odtrhnout ani na veřejnosti, což již v minulosti mnohokrát dokázali.

Daleko k tomu (opět) neměli na premiéře muzikálu Čarodějka, kam sice dorazili každý zvlášť a seděli na opačných stranách hlediště, o přestávce ale byli od sebe k neodtržení. Když se ale Janeček o přestávce (opět) začal miliskovat s Lilií, Viktorie, která prochází pubertou, odvrátila zrak.

Alespoň to tak vypadalo, ale vše bylo jen dílem úsměvné náhody.

Viktorie byla v tmavém sále oslněna blesky fotoaparátů, které se zaměřovaly na jejího otce, ale její výraz zavdal komičnosti situace, která je pro společenské akce, kde se Janeček ukáže, trochu typická, a to že téměř pokaždé dává své partnerce najevo náklonnost.

A co na to Janeček? Ten si legračního výrazu své dcery v daný moment vůbec nevšiml.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:10 pondělí 13. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 99
  • 45
  • 36
  • 34
  • 33
  • 30
Komentáře