jít naiDNES.cz

Janeček zuřivě brání Lilii před kritikou: „Jste husa a kráva,“ zaútočil na ženu v diskuzi

Karel Janeček svou milou Lilii brání za každou cenu. | foto: InstagramProfimedia.cz

Za svou kněžku lásky se budu bít na život a na smrt! Takový vzkaz vyslal boháč Karel Janeček kritikům jeho vztahu s Lilií Khousnoutdinovou (nejen) v diskuzi pod rozhovorem pro magazín Luxury Prague Life. Právě Lilii tam přispěchal na pomoc v hádce se ženou, které se nelíbilo, že prý Janečka mazaně odtáhla od manželky Mariem. „Možná pomůže, když vám řeknu, že jste velká kráva,“ vypálil Janeček!

Miliardář Karel Janeček si pečlivě budoval image pohodářského gentlemana, ta však nyní utrpěla pod tíhou výpadů vůči kritikům jeho stylu milostného života. Pod Janečkovým rozhovorem pro magazín Luxury Prague Life se totiž strhla ostrá výměna názorů mezi jeho partnerkou Lilií a jednou z diskutujících.

Ta nejprve prohlásila, že počínání Lilie ve vztahu s miliardářem vidí jako promyšlený tah, jak Janečka odlákat od manželky a matky jeho dítěte Mariem. Ryšavý boháč se poté, co jeho milá schytala kritiku hned z několika stran, rozhodl uvést na pravou míru, jak to s jeho vztahem s oběma ženami bylo. Už v tu chvíli si neodpustil přirovnání účastnice diskuze ke slepici.

„Vaše urážky a invektivy vůči mé lásce Lilii jsou sprosté a urážející. Chováte se jako slepice, pro kterou je muž kus zrní, které se zobe, a jedna slepice konkuruje druhé. Chápu, že to může být váš příběh, ale prosím přestaňte se dopouštět neopodstatněného zobecňování na základě svých omezených zkušeností,“ napsal nejprve.

Karel Janeček vysvětluje jeho odloučení od Mariem a vztah s Lilií.

Karel Janeček vysvětluje jeho odloučení od Mariem a vztah s Lilií.

Na to se mu dostalo odpovědi od Františky S., že jeho komentář je psán evidentně ženským rukopisem, takže jej zjevně napsala samotná Lilia. To ale Janečka pěkně dopálilo a sáhl k nijak neskrývaným vulgaritám!

„Františko, Františko… Jste fakt hloupá husa. Jaký ženský rukopis? Pro vaše info, napsal jsem to spatra beze změn, s jediným překlepem, a to bylo malé ‚š‘ ve Šťastné Česko. Pokud vám tato odpověď připadá jako ‚ženský rukopis‘, tak možná pomůže, když vám řeknu, že jste velká kráva,“ rozohnil se.

Janeček neváhal jednu z diskutujících nazvat krávou.

Janeček neváhal jednu z diskutujících nazvat krávou.

Diskuzi pak následně ukončil tím, že dvě ženy, s nimiž se společně s Lilií dohadoval, označil za dva nešťastné a zamindrákované případy, co nic nevědí.

Jak se navíc zdá, nejde o ojedinělý případ, kdy Janečka narážky a kritika jeho vztahu s Lilií Khousnoutdinovou dráždí. Shodou okolností pod totožným rozhovorem, pouze sdíleným na vlastním profilu, se rozhodl odpálit diskutéra, který přišel s poměrně vydařeným fórkem.

„Možná konzervativní, ale určitě nejkrásnější období svého života prožívám zrovna se svou ženou. – S dovolením opravím ten slovosled na ‚se svou zrovna ženou‘,“ napsal. Janeček na to vyrukoval s odpovědí, že dotyčnému s dovolením řekne, že je pitomec.

Neslušelo by se, aby veřejně známá osobnost, jakou Karel Janeček je, vedla diskuzi se svými kritiky konstruktivně?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 5. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  280
 • Haha
  47
 • Super
  35
 • Sladký
  20
 • Tvl
  20
 • Cože
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat