jít naiDNES.cz

Druhá žena a kněžka Karla Janečka: Rozvod kvůli bigamii!

Lilia se kvůli Janečkovi rozvedla. Ten takové úmysly nemá. | foto: Koláž Expresu

Karel Janeček a jeho mnohoženství má další nečekané dějství! Miliardář nejprve přiznal, že kromě první ženy – tuniské matematičky Mariem (33) – má ještě druhou manželku, a to půvabnou brunetku, kterou si vzal v rámci rituálního obřadu v Bhútánu. Lilia Khousnoutdinova, která se nazývá kněžkou a žije střídavě v Česku a v cizině, byla tehdy stále vdaná za britského občana, s kterým má syna. A ten prý neměl pro její polyamorii pochopení!

Karel Janeček proslul vztahem s lékárnicí a modelkou Janou Doleželovou. Jejich vztah skončil v jediném okamžiku, když se v televizním rozhovoru Janeček přiznal k jiné ženě a tomu, že mu vyhovuje mít několik vztahů najednou. Tím šokoval nejen Doleželovou, ale i celou veřejnost.

Od té doby střídal úspěšný matematik ženy jako ponožky, než se oženil s tuniskou matematičkou Mariem, s níž má syna Karla Yanise Noura. Jedna manželka však byla pro volnomyšlenkáře málo a brzy si pořídil druhou.

„V současné době žiju ještě s jinou ženou a jsem šťastný,“ prohlásil před časem Janeček. Novou ženu, Lilii Khousnoutdinovou, potkal během své cesty po Bhútánu, kde se věnovala třeba zkoumání ženského orgasmu. Vyznavač mnohoženství Janeček se okamžitě zamiloval. Janeček si bere Lilii za ženu, přestože v té době měla britského manžela a malého syna. Z toho důvodu se nechají oddat tradiční buddhistickou formou v klášteře Gangtey školy Nyingmapa v Bhútánu.

A co na to první manželka? „Moje žena to přijala podle mě úplně nádherně,“ vysvětloval později Janeček pro časopis Luxury Prague Life.

Lilia, která radí ženám, jak mají změnit svůj život, mění ten svůj vzhůru nohama. Nejenže se z Londýna, kde bydlela, přestěhovala zpátky do Česka, ale rozvedla se i s otcem svého syna. Ačkoliv přiznává, že v době, kdy Janečka  potkala, prožívala nejšťastnější období svého manželství. 

„Rozhodně jsem byla v jednom z nejšťastnějších bodů svého manželství, kdy mému synovi byly čtyři roky. Ale kdyby náš vztah byl založen jen na šílené vášni, tak bych kvůli tomu svůj život neměnila, protože vášeň není nic neobvyklého a nemusí trvat,“ svěřila se Khousnoutdinova v rozhovoru pro Magazín DNES s tím, že se s manželem domluvili, že vztah ukončí.

„Pro něj bylo to, jak intenzivně se můj vztah s Karlem vyvíjel, nespojitelné s tím naším a dal mi tím prostor zkoumat dál. Nikdy jsme nehodlali praktikovat bigamii, tedy dva rovnocenné partnerské vztahy, ale maximálně polyamorii,“ říká Janečkova druhá žena.

Ačkoliv rozvod proběhl podle jejích slov hladce, nebyl jednoduchý. „V našem rozchodu byla bolest, máme se pořád hodně rádi a jsme si blízcí. Odpoutat se od milenecké roviny a zvyknout si na nový způsob fungování je proces. Ale když svého manžela vidím teď, s radostí pozoruji, jak moc mu ten rozchod prospěl. Je to daleko úžasnější muž, než jaký by byl, kdybychom spolu zůstali. A to byl vždycky hodně výjimečný. Velké životní změny přinášejí do života impulz a z toho impulzu se dá hodně vytěžit. Jemu se to podařilo,“ tvrdí Lilia, která nyní čeká dítě právě s Janečkem. Přesto otce svého syna a nenarozeného potomka ještě neseznámila. Má to ale v plánu.

„Časem to bude hodně zajímavé, protože je držitelem tří vyznamenání v Oxfordu a je to asi nejchytřejší člověk, kterého znám. Věřím, že si budou rozumět, ale ještě to chce chvíli počkat, až budou v neutrálním emočním klimatu,“ dodala nakonec.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:59 17. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  153
 • Haha
  30
 • Tvl
  20
 • Cože
  14
 • Super
  12
 • Sladký
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat