Dušek dne: Karel Janeček přišel na slavnostní událost v obleku, ale bez bot!

Karel Janeček způsobil na předávání cen Laskavec svojí nadace pořádný poprask. Dorazil v obleku, ale bez bot! | foto: Profimedia.cz

Podnikatel Karel Janeček světu zase jednou ukázal, jak si žije bohémským životem a na zavedená společenská pravidla tak úplně nedbá. V neděli se svojí druhou ženou Lilií vyrazil na slavnostní předávání cen Laskavec vlastní nadace a postaral se o překvapení. Dorazil sice v obleku, ale bez bot!

Že je Karel Janeček tak trochu netradičním byznysmenem, to je české veřejnosti dobře známá věc. Za vše hovoří jeho manželství s Lilií Khousnoutdinovou, které spolu uzavřeli v rámci buddhistického rituálu v Bhútánu i přesto, že je Janeček stále ještě ženatý s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi.

Tentokrát na sebe Janeček upozornil během předávání cen Laskavec, které udílí jeho vlastní nadace. Do Stavovského divadla vyrazil právě v doprovodu partnerky Lilie, jenže zatímco ona přišla ve slušivých tyrkysových šatech, populární podnikatel byl za trhana.

Dorazil totiž bos! Kalhoty naštěstí nezapomněl, košili se sakem také ne, boty i ponožky ale nechal po vzoru herce Jaroslava Duška doma a výsledek přímo bije do očí.

Na předávání cen dorazil Karel Janeček bos.

Na předávání cen dorazil Karel Janeček bos.

Když pak došlo na samotné předávání Laskavců, mezi oceněnými byl například i zpěvák Tomáš Klus a jeho manželka Tamara. Jejich cena nese název „Laskavost v rodině“.

„Hudební pár a rodiče tří dětí. Lásku vnímají jako své životní poslání a své děti považují za cestu ke šťastnému světu. Mezi hodnoty, které vyznávají, patří rodina, lidskost a pokora,“ píše se na stránkách Nadace Karla Janečka.

Tomáš Klus s manželkou Tamarou dostali ocenění za „laskavost v rodině“.

Tomáš Klus s manželkou Tamarou dostali ocenění za „laskavost v rodině“.

Paradoxní je, že cenu za laskavost Klus přebral jen chvíli poté, co se veřejně přiznal k tomu, že matku svých tří dětí v minulosti podvedl. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:57 12. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  106
 • Haha
  20
 • Tvl
  20
 • Super
  13
 • Sladký
  13
 • Cože
  8
Komentáře