Karel Heřmánek o šťastném manželství: Stačí se mít rádi, lidé na to často zapomínají

10. listopadu 2019
Více než třicet let je charismatický herec Karel Heřmánek (72) ženatý s krásnou hlasatelkou Hanou Heřmánkovou (56) a úsměv na rtech mu nemizí. Ba naopak, cítí se ještě lépe než na začátku vztahu. Jaký má recept na takto spokojený vztah, který překonal i velký věkový rozdíl?

Herec Karel Heřmánek alias Fešák Hubert byl vždycky v obležení fanynek. Stačilo, když promluvil tím svým chraplavým hlasem, a holky mu ležely u nohou.

Na žádné lačné dámy ale nemá ani pomyšlení, nevěnuje jim ani pohled. Protože má vedle sebe osudovou ženu, kterou miluje podle svých slov každým dnem více a více.

Je možné, aby manželství po více než třiceti letech a třech dětech mohlo být stále zalité sluncem? Má snad herec nějaký tajemný fígl, jak se nerozvést?

„Žádný elixír na šťastné manželství nemám. Ale ono stačí mít se jen rádi, pro někoho tak obyčejná věc, která je ale právě ta nejdůležitější. Škoda že na to lidé dost často zapomínají,“ rozpovídal se herec pro Expres.

Nehádají se, ani když spolu pracují. Hanka totiž dělá manažerku Divadla bez zábradlí, které vlastní právě Karel. Vídají se skoro 24 hodin denně, ale i tak se rádi překvapují.

„Na vztahu to chce samozřejmě pracovat, být tolerantní a citlivý vůči druhému, ale ta láska tam musí být,“ uzavřel vyprávění jeden z našich nejlepších herců. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:13 9. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 28
  • 23
  • 22
  • 20
  • 18
Komentáře