jít naiDNES.cz

Karel Heřmánek o šťastném manželství: Stačí se mít rádi, lidé na to často zapomínají

Více než třicet let je charismatický herec Karel Heřmánek (72) ženatý s krásnou hlasatelkou Hanou Heřmánkovou (56) a úsměv na rtech mu nemizí. Ba naopak, cítí se ještě lépe než na začátku vztahu. Jaký má recept na takto spokojený vztah, který překonal i velký věkový rozdíl?

Herec Karel Heřmánek alias Fešák Hubert byl vždycky v obležení fanynek. Stačilo, když promluvil tím svým chraplavým hlasem, a holky mu ležely u nohou.

Na žádné lačné dámy ale nemá ani pomyšlení, nevěnuje jim ani pohled. Protože má vedle sebe osudovou ženu, kterou miluje podle svých slov každým dnem více a více.

Je možné, aby manželství po více než třiceti letech a třech dětech mohlo být stále zalité sluncem? Má snad herec nějaký tajemný fígl, jak se nerozvést?

„Žádný elixír na šťastné manželství nemám. Ale ono stačí mít se jen rádi, pro někoho tak obyčejná věc, která je ale právě ta nejdůležitější. Škoda že na to lidé dost často zapomínají,“ rozpovídal se herec pro Expres.

Nehádají se, ani když spolu pracují. Hanka totiž dělá manažerku Divadla bez zábradlí, které vlastní právě Karel. Vídají se skoro 24 hodin denně, ale i tak se rádi překvapují.

„Na vztahu to chce samozřejmě pracovat, být tolerantní a citlivý vůči druhému, ale ta láska tam musí být,“ uzavřel vyprávění jeden z našich nejlepších herců. 

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře