jít naiDNES.cz

Dominika Gottová promluvila: Strašně to bolí. Na cestu na pohřeb musím sehnat peníze

Dominika Gottová nepůsobí zdravým dojmem. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Po dvou dnech konečně promluvila. Zdrcená dcera Karla Gotta Dominika musela zprávu o smrti otce skousnout ve Finsku, kde aktuálně žije. Promluvit s ním už nestihla, ve středu ráno ji zaskočil telefonát od zpěvákovy manželky Ivany. Do Česka tak přiletí až na pohřeb, což pro ni ale zjevně nebude vzhledem k životní situaci jednoduché. „Chci odletět co nejdříve. Ale musím dát dohromady finance na cestu,“ prozradila Blesku.

Dva dny trvalo, než vůbec zmobilizovala síly na vyjádření k otcově smrti. S tou se Dominika Gottová zjevně srovnává jen těžce. Když ji kontaktoval server Blesk.cz, do telefonu se rozplakala tak, že nemohla dokončit větu.

„Ivana mi středu ráno volala, že tatínek zemřel. A že s ním holky byly do poslední chvíle. Bože, je mi do breku. On to nezvládl...,“ vzlykala nejstarší dcera Karla Gotta.

Přiznala také, že stejně jako všichni z okolí sice věřila v zázrak, ale zároveň cítila obavy. Jeho stav totiž nebyl vůbec dobrý.

„Měla jsem o něj obrovský strach, ale věřila jsem v zázrak. Když jsem se dozvěděla, že málo jí, tušila jsem, že je zle. Snažila jsem mu domlouvat... Ale to je těžké, bylo mu zle. Pro tátu je to vysvobození, ale strašně to bolí...,“ prozradila.

Karel Gott ve speciální vydání

Karel Gott ve speciálním vydání

Dominika se bohužel s otcem nestačila od chvíle, co vážnou nemoc oznámil, sejít. Nedovolily jí to prý zdravotní komplikace, aktuálně se léčí ze závislosti na alkoholu a lécích.

„Dávám se zdravotně dohromady. A chtěla jsem přijet, až na tom budu lépe. Ale pravidelně jsme si telefonovali,“ popsala Dominika Gottová.

Ta by nyní neměla chybět alespoň na pohřbu milovaného otce. Dopravit se do Česka pro ni ale nebude jednoduché, a to zejména po finanční stránce. Vyplývá to alespoň z jejích slov.

„Samozřejmě chci odletět co nejdříve. Ale musím dát dohromady finance na cestu. Zatím nemám k poslednímu rozloučení informace,“ řekla.

Fotogalerie

Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat