jít naiDNES.cz

Rozhodujících 48 hodin Karla Gotta: Co s ním lékaři plánují?

Karel Gott se stává terčem útoku svých přátel z minulosti. | foto: Profimedia.cz

Zpěvák Karel Gott (78) byl o víkendu akutně převezen do nemocnice. Skolila ho totiž chřipka, se kterou si jeho tělo nedokázalo poradit. Několikanásobný slavík byl proto napojen na kapačky, a pokud se jeho stav nezlepší do 48 hodin, lékaři budou muset změnit léčbu.

Stav zpěváka Karla Gotta byl o víkendu velmi akutní. Mistrovo tělo bojovalo se zákeřnou chřipkou, která ho doslova položila na lopatky. Gott tedy musel být okamžitě převezen do nemocnice, kde je napojen na kapačky.

K výraznému zlepšení však u Gotta zatím nedošlo. Je před ním tedy 48 hodin, které rozhodnou. Buďto se jeho stav výrazně zlepší a on bude moc odejít do domácí péče, anebo si v nemocnici ještě poleží a lékaři mu změní léčbu.

Gott byl kvůli chřipce hospitalizován z důvodu vysokého věku a dlouhodobých zdravotních problémů, které se s ním táhnou od roku 2015, kdy mu byla akutně operována dutina břišní a diagnostikována rakovina mízních uzlin. 

S obojím se Mistr statečně popral, klid ale stále nemá. Jeho imunita je totiž po silné chemoterapii oslabená, a jelikož interpret nezpomaluje ze svého tempa, moc času na odpočinek a regeneraci mu nezbývá. A tak to odnáší podobnými komplikacemi, kterých bohužel v poslední době přibývá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:34 21. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Cože
  17
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10
 • Super
  9
 • Haha
  7
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře