Gottův stav byl akutní! Zpěvák skončil v nemocnici, rodina se bojí

Karel Gott poslal vzkaz Martě Kubišové. | foto: VDN Promo

Zpěváka Karla Gotta (78) po úspěšném boji s rakovinou skolila chřipka. Několikanásobný slavík se tak opět dostal do nemocnice. Jeho stav byl podle informací Expres.cz opravdu velmi vážný a vyděsil nejbližší.

Zpěvák Karel Gott byl o víkendu akutně převezen do nemocnice. Po úspěšném boji s rakovinou mízních uzlin ho postihla nebezpečná chřipka. Vzhledem k oslabené imunitě a vysokému věku tak musel být okamžitě převezen na kapačky.


Expres.cz se nyní podařilo zjistit podrobnosti. „Jeho stav byl velmi akutní vzhledem k jeho věku a respiračním problémům z minulosti,“ dozvěděli jsme se od dobře informovaného zdroje z nemocnice, kde se Karel momentálně dostává z nejhoršího.

Informaci o jeho náhlém převozu do nemocnice přinesl jako první server Blesk.cz, který také uvedl, že se Mistr před několika dny vrátil z lázeňského pobytu ve Varech.

Slavík měl v sobotu večer vystupovat na plese Budějovického Budvaru. Svou účast kvůli těmto problémům ale musel zrušit. Zprávu o jeho hospitalizaci nám potvrdila i jeho mluvčí Aneta Stolzová. „Je hospitalizován z důvodu chřipky,“ sdělila s tím, že se Mistrovi snad brzy uleví.

Gott se se zdravotními problémy potýká od roku 2015, kdy byl náhle převezen do nemocnice kvůli problému s dutinou břišní. Během zákroku však lékaři přišli na to, že slavík má rakovinu mízních uzlin a musí co nejrychleji podstoupit chemoterapii.

Rakovinu se mu sice podařilo porazit, s častými zdravotními komplikacemi se ale zpěvák potýká dál. 

Zpěvák se totiž i přes tyto vážné zdravotní komplikace vrátil na pódia a rozdává neuvěřitelné množství energie. Možná, že by měl spíš začít přemýšlet o tom, že svému tělu trochu uleví a zvolní tempo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:20 19. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Super
  10
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
Komentáře