jít naiDNES.cz

Reakce na odvážná Gottova slova o uprchlících: Většina mu děkuje a s Mistrem souhlasí

Fanoušci Karla Gotta reagují na jeho slova o uprchlících a iluminátech. | foto: Alja Minibaeva

Když se Karel Gott rozhodl promluvit o uprchlické krizi, byla to hra vabank. Ve velmi rozsáhlém rozhovoru pro magazín Týden totiž nepřímo sdělil, že za vším stojí takzvaní Ilumináti, což mohlo mít za důsledek, že se od něj mohli někteří jeho fanoušci začít obracet. To se ale nestalo. Ba naopak! Gottovi do jednoho děkují za jeho upřímná a statečná slova.

O tom, že ilumináti ovládají světovou politiku si myslí Gott již řadu let a nebojí se svůj názor říkat nahlas.

Tentokrát tuto mysticko-okultní organizaci dal do spojitosti s uprchlíky, kteří již řadu měsíců v hojném počtu míří do Evropy.

Fotogalerie

V nedávném rozhovoru pro časopis Týden se Gott dotkl právě migrační krize a ostře odsoudil všechny, kteří na hranicích vydírají veřejnost tím, že do kamer ukazují svoje malé děti.

„V pozadí jsou však k zahlédnutí také mladíci s mobilními telefony. Mají moderní sportovní ohozy a síla s energií z nich přímo čiší,“ uvedl v rozhovoru Mistr.

Podle Gotta nejde o žádné uprchlíky, ale o záškodníky, kteří mají rozpoutat moderní způsob války.

Je to velmi tenký led. Byl jsem několikrát upozorněn, že ode mne to lidé nechtějí slyšet,“ řekl zpěvák tajemně. Je jasné, co tím měl na mysli. Americe podle něj jde – a vždy šlo – o to udržet Evropu ve strachu a nenechat ji příliš ekonomicky vyrůst.

Což se jí podle Gotta opravdu daří.

Jeho slova se od vydání rozhovoru hojně řeší na sociálních sítích a kritika je na Mistra jen ojedinělá. Valná většina s naším nejslavnějším zpěvákem v jeho názorech souhlasí.


„Zdravím Vás Karle,“ píše například jeden z lidí přímo na jeho Facebooku. „Reaguji na Váš poslední rozhovor na téma uprchlické krize. Projevil jste osobní statečnost a řekl to, co si myslíte, a zařadil se tak mezi nácky a xenofoby“. Počítejte proto s nebývalou vlnou kritiky, která se na Vás nyní snese. Obávám se, že vám mnoho sil nedodá, protože lidé dovedou být velmi zlí. Obzvláště pak ti, co se ohánějí lidskými právy, proto překonejte následující útoky na Vaše slova se stejnou odvahou, s jakou jste překonal svou „R“, a nenechte se umlčet,“ přeje si muž pod jménem Tom Rigo Gaj.

Podobného názoru je i Martina Růžičková. Chtěla bych Vám poděkovat. Za co? Za Váš názor na uprchlíky a naprosto jej s Vámi sdílím. Máte přehled a logicky si vyvozujete závěry, kéž by takto uvažovali naši páni politici, z Vás by si měli brát příklad. Nejste žádný vlastizrádce. Jako pana prezidenta bych Vás nechtěla, to bychom přišli o úžasného zpěváka, to ať na Hradě sedí raději někdo jiný, ale podobný“

A podle dalších veřejných reakcí, které jsou téměř totožné se dvěma výše uvedenými, Gott řekl jenom nahlas to, co si myslí 90% českého národa.

Souhlasíte s jeho slovy také? Má Karel Gott pravdu, nebo by měl zůstat u zpívání a již nikdy se nevyjadřovat k politice?

Kdo jsou to Ilumináti

Illuminati, nejkontroverznější tajná skupina. Řídí celosvětové dění od politiky až po přírodní katastrofy, které vyvolávají pomocí HAARP na Aljašce.

HAARP je systém, který má zkoumat ionosféru, tedy vrstvu zemské atmosféry, ale veřejnost jej spíše považuje za armádní superzbraň. HAARP totiž dokáže ovládat počasí a dle konspiračních teorií údajně vyvolat i zemětřesení.

Ilumináti světu o svých krocích dávají vědět prostřednictvím např. hudebních videoklipů nebo filmů, v nichž je zobrazená symbolika, kterou si ovšem běžný člověk neumí vyloži. Údajně mezi ně patří i řada celebrit, které ve svých dílech olivňují myšlení veřejnosti.

Hlavními Ilumináty jsou podle konspiračních teorií Barack Obama (nebo vůbec jakýkoliv americký prezident) a britská královna Alžběta II.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 středa 3. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  195
 • Trapas
  28
 • Cože
  17
 • Sladký
  17
 • Haha
  16
 • Tvl
  15
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře