jít naiDNES.cz

Vynikající zpráva: Karel Gott vyhrál boj svého života a porazil rakovinu

Karel Gott vyhrál boj svého života. Porazil rakovinu! | foto: Profimedia.cz

Bomba! Český slavík Karel Gott konečně porazil rakovinu mízních uzlin, se kterou bojuje už od října 2015. Informaci se miláček národa dozvěděl dnes na základě závěrečných výsledků onkologické léčby.

Zpráva, na kterou nedočkavě čeká široká veřejnost, je tady! Karel Gott (76) se po půlročním vytrvalém boji s rakovinou mízních uzlin konečně uzdravil.

Gott v cowboyském klobouku.

Gott bojoval s rakovinou mízních uzlin od října 2015.

Informaci potvrdil už i sám Mistr na svém Facebooku, kde se vyjádřil slovy: „Moji milí příznivci, dnes jsem v nemocnici absolvoval plánované finální vyšetření. Podstoupil jsem magnetickou rezonanci a CT, které potvrdily, že nádorové onemocnění zcela vymizelo. Mám obrovskou radost, protože dnešní výsledky posílily mou naději, že se opět vracím do života. Nyní mě samozřejmě bude čekat velmi důležitá rekonvalescence, pravidelně budu docházet na kontroly v nemocnici, ale nejvíce se těším na to, že pozvolna začnu s hlasovou rehabilitací. Právě s ohledem na mé onemocnění musím zvážit, kam až budou moje síly stačit. Mojí ctižádostí je vrátit se na jeviště v takové formě, kterou u mne lidé znají a právem očekávají a nechci být litován a tolerován, že nemoc poznamenala můj výkon. Do té doby si budu užívat čas se svou rodinou. Váš Karel Gott“

Z nemocnice šťastného pěvce odvezla tchyně Blanka a Karlovi tak teď nezbývá než najet na poctivou rekonvalescenci. Jak zdravotní, tak hlasovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:38 16. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře