jít naiDNES.cz

Gott musel být hospitalizován! Skolil ho další zánět, skončil v karanténě

Populární zpěvák Karel Gott skončil už ve čtvrtek kvůli problémům s dýcháním v nemocnici. A nyní se zdá, že nejde o problémy jen tak ledajaké. Několikanásobného zlatého slavíka si totiž lékaři museli ponechat ve své péči a určili, že původcem jeho problémů je další zánět dýchacích cest!

Ještě v průběhu minulého týdne byl zpěvák Karel Gott v plné síle a připravoval se na vystoupení v rodné Plzni. Pak ale věci nabraly nečekaný spád – Gott onemocněl a místo koncertu putoval do péče lékařů kvůli problémům s dýcháním (psali jsme ZDE).

Koncert tak musel být odložen, nic ovšem nenasvědčovalo tomu, že by zdravotní indispozice hudebního mistra měly mít delší trvání. Teď je ale vše jinak.

Jak informoval deník Aha! s odkazem na zpěvákovu mluvčí Anetu Stolzovou, Gott musel být hospitalizován. Jako diagnózu lékaři určili zánět dýchacích cest, který devětasedmdesátiletého zpěváka neskolil zdaleka poprvé.

Protože je navíc po několika obdobných problémech i zdolané rakovině zpěvákova imunita oslabena, nejenže si ho lékaři ponechali ve své péči, ale dokonce ho museli dát do karantény. Pokud by totiž zánět zasáhl průdušky nebo by dokonce přerostl v zápal plic, mohl by být Gott v ohrožení života.

Nezbývá tedy než doufat, že se národem milovaný zpěvák co nejdříve uzdraví. Minimálně celý následující týden se ho ovšem fanoušci určitě nedočkají, Gottův management totiž na tuto dobu zrušil celý jeho program.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:35 20. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  16
 • Cože
  13
 • Tvl
  13
 • Super
  12
 • Haha
  10
 • Trapas
  10
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře