jít naiDNES.cz

Už na ně kašlete, Mistře! Gott bojuje s trolly, na Facebook sází fotku denně

Karel Gott se snaží světu dokázat, jak skvěle se má. Na Facebooku zveřejňuje fotku za fotkou. | foto: Facebook

Zpěvák Karel Gott si minulý týden prožil nezáviděníhodné chvilky, když musel celé zemi vysvětlovat, jak se to vlastně má s jeho údajnou smrtí. Někteří si ale nedali pokoj, rýpali dál a přišlo se na to, že uklidňující fotografie od Lenky Hatašové i snímek ze sněžného skútru jsou staršího data. A tak se legendární hudebník rozhodl, že všechny fámy zkrátka na vlastní pěst rozmetá, za poslední dny nasázel na Facebook pomalu více fotek než za celý loňský rok!

Vysvětlovat někomu, že jste naživu a vaše smrt byla ve skutečnosti jen fámou, to není příjemná situace. Už vůbec ne, když jste Karel Gott (79) a po pravdě netrpělivě baží celá země. Přesto musel právě legendární zpěvák minulý týden vypisovat statusy a zveřejňovat fotografie, aby fanoušky ujistil, že je v pořádku.

Jak ovšem vypátral server Ahaonline.cz, na oněch uklidňujících fotkách ve skutečnosti něco nehrálo, snímek z ateliéru Lucie Hatašové i ten na sněžném skútru od Ilony Csákové byly pořízeny už několik dní předtím, než byl Gott hospitalizován s dalším plicním zánětem.

A tak se autor řady nestárnoucích hudebních hitů rozhodl prásknout do stolu a na vlastní pěst z něj smést všechny spekulace. Na Facebook teď sází jednu aktuální fotku za druhou.

Nejprve se podělil o fotografie z natáčení celovečerního dokumentárního filmu o jeho životě, který s ním tvoří režisérka Olga Špátová. 

Karel Gott při natáčení dokumentu s Olgou Špátovou.

Karel Gott při natáčení dokumentu s Olgou Špátovou

Další den následoval snímek od jezera, kde je Gott prostě jen opřený o strom a ptá se fanoušků, zda měli den jako malovaný. 

Karel Gott na výletě s rodinou. Nejspíš se jedná o Průhonický park.

Karel Gott na výletě s rodinou. Nejspíš se jedná o Průhonický park.

A po dalším dni se zpěvák pochlubil, že vzal manželku Ivanu na romantickou procházku Průhonickým parkem.

Karel Gott s manželkou Ivanou v Průhonickém parku.

Karel Gott s manželkou Ivanou v Průhonickém parku

Za poslední tři dny tak hudební legenda, která se jinak pochlubí maximálně sem tam albem z koncertu, zveřejnila hned tři fotografie. I přes opakované potíže s dýchacími cestami, o nichž se poslední dobou mluví, a přes to, že se ho anonymní zoufalci snaží pohřbít zaživa, se cítí naprosto skvěle a rád to dá najevo.

My Karlu Gottovi vzkazujeme jediné: Tenhle boj s trolly nemá zapotřebí a měl by si raději užívat si života. To, že na prahu osmdesátky vypadá snad čím dál lépe, totiž všichni moc dobře víme! 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 čtvrtek 20. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  28
 • Trapas
  23
 • Haha
  9
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat